Головна   >   Новини   >   Вей Цзяньцзюнь, голова GWM, отримав почесне звання «Видатний приватний підприємець за 40 років реформ і відкриттів»

Новини

Вей Цзяньцзюнь, голова GWM, отримав почесне звання «Видатний приватний підприємець за 40 років реформ і відкриттів»

07.11.2018

24 жовтня Всекитайська федерація промисловості і торгівлі (ACFIC) опублікувала список 100 видатних приватних підприємців за 40 років реформ і відкриттів, серед яких був Вей Цзяньцзюнь, голова GWM.

Будучи лідером найбільшого в Китаї виробника позашляховиків, Вей Цзяньцзюнь став одним з приватних підприємців, які виграли цю честь.

Створення легенди китайського позашляховика

Будучи лідером приватної автомобільної компанії, Вей Цзяньцзюнь точно націлився на перспективний ринок в сильно конкурентній автопромисловості з його надзвичайною далекоглядністю і мужністю. На чолі з ним бренд « Потроху поліпшувався кожен день ». Компанія GWM спочатку виробляла пікапи, а потім спеціалізувалася на позашляховиках і створила перший китайський розкішний бренд SUV, названий на честь його прізвища Вей англійською мовою – WEY. Крок за кроком, GWM був розвинений у найбільшого виробника позашляховиків в Китаї, створивши легенду китайського SUV.

З тих пір, як Вей Цзяньцзюнь, в 1990 році очолив GWM, він спонукав компанію наполягати на «надмірних інвестиціях» в дослідження і розробки в області технологій, приділяючи особливу увагу ефективним дослідженням і розробокам, займаючи лідируючі позиції в галузі, тим самим заклавши міцну основу для безперервних незалежних інновацій. Він дозволив GWM мати можливості розробки та дизайну позашляховиків, седанів, пікапів і силових агрегатів, а також визначив концепцію бренду «Focus, Dedication, Specialization» і створив унікальний режим роботи і у правління, що забезпечує відмінну якість роботи в китайській автомобільній промисловості.

Під керівництвом голови Вей Цзяньцзюнь GWM має чотири марки, а саме HAVAL, Great Wall, WEY і ORA. HAVAL SUV зберегла своє лідерство в продажах протягом багатьох років з кумулятивними продажами більше 5 мільйонів одиниць, а пікапи – стали лідером продажів протягом 20 років поспіль. В даний час GWM має більше 40 дочірніх дочірніх компаній і понад 70 000 співробітників. До кінця 2017 року сукупні активи GWM досягли 110,547 млрд. Юанів. У 2003 і 2011 роках він був включений в акції Гонконгу і материкового Китаю.

GWM – Ведучий в світі

За останні 28 років, під керівництвом Вей Цзяньцзюнь, GWM поступово розвивається від селищного підприємства до «лідера SUV» в Китаї. Сьогодні Вей Цзяньцзюнь веде GMW як лідера в світі і просуває силу і чарівність незалежного автомобільного бренду Китаю на світовому ринку.

На автосалоні в Франкфурті-на-Майні 2017 року GWM представила WEY на виставці як абсолютно новий бренд SUV. Зарубіжні ЗМІ дали високу оцінку. Моделі VV5, і була оцінена як «одна з п’яти моделей, що мають найуспішніший дизайн». Відомим німецьким ЗМІ Focus, було підкреслено, що дизайн моделі VV5 можна порівнянювати з дизайном традиційних розкішних автомобільних брендів, таких як Porsche і BMW.

10 липня 2018 року GWM и BWM Group підписали угоду про співпрацю і СП в присутності прем’єр-міністрів Китаю і Німеччини. Згідно угоди, GWM і BMW отримають 50% акцій кожна, щоб створити спільну компанію під назвою Spotlight Automobile Co. Ltd.. Це перший справжній спільний проект приватних автомобільних підприємств в Китаї, який вважається дійсно рівною співпрацею між двома гігантами автомобільної промисловості. Після завершення проекту сторони спільно розроблять нову платформу електромобілів нового покоління, щоб не тільки виробляти електричні автомобілі BMW MINI, але і випускати нові марки електромобілів. І вся продукція буде реалізовуватися на світовому ринку. В той же час GWM прискорить процес інтернаціоналізації завдяки поглибленій співпраці з багатонаціональними автогрупами світового класу в області побудови бренду, системи управління виробництва, а також технологічних досліджень і розробок.

GWM також прискорює кроки по будівництву заводів за кордоном. Стратегічним завданням GWM є повномаштабний вихід на європейський ринок і на міжнародний ринок загалом.

На сьогоднішній день GWM уже володіє передовим комплексним випробувальним полігоном для автомобілів в Китаї, а центр досліджень HAVAL R & D, що об’єднує п’ять функцій досліджень і розробок, пробного виробництва, тестування, моделювання і даних, реалізував структуру R & D для готових транспортних засобів і компонентів. Крім того, GWM також встановила глобальну структуру R & D з базою в м.Баодін в якості свого ядра, що охоплює Європу, Азію і Північну Америку. Компанія послідовно організувує закордонні науково-дослідні центри в Японії, США, Німеччині, Індії, Австрії і Південній Кореї для проведення досліджень і розробок по новим продуктам, новим енергетичним та інтелектуальним транспортним засобам і подальшому удосконаленню глобальної структури розвитку.

Вей Цзяньцзюнь переконаний , що для китайського автовиробника, особливо приватного, успішний розвиток і перехід від великого підприємства до сильного, можливий виключно шляхом інтернаціоналізації. Лише прийнявши рішення «Світового просування», створивши міжнародні науково – дослідні центри, задіюючи міжнародні таланти і створюючи реальні заводи за кордоном, ми зможемо розробляти міжнародну продукцію для адаптації до світового ринку, дозволити підприємству володіти глобальною перспективою і мисленням. Завоювати своє місце на міжнародному ринку багаточисельних гігантів.

Тепер , під керівництвом Вей Цзяньцзюня, GWM наполегливо працює і впевнено йде шляхом міжнародного розвитку.

 

Повернутися назад
Top