Головна   >   Новини   >   Успішний запуск бренду Haval і ALL New H6 на автосалоні в Колумбії

Новини

Успішний запуск бренду Haval і ALL New H6 на автосалоні в Колумбії

15.11.2018

7 листопада в міжнародному виставковому центрі в м Богота, офіційно стартувала виставка Bogotá Auto Show, найважливіша автомобільна виставка в Колумбії. Bogotá Auto Show є найбільшим і найвпливовішим автомобільним шоу в Колумбії, протягом якого бренди з усього світу зібралися в Боготаском виставковому центрі. У виставці взяли участь 60 брендів, включаючи автомобілі і мотоцикли, і на виставці з’явилося більше 20 нових моделей. Серед них перша виставка бренду Haval стала гарячою темою на заході.

Автомобільний ринок Колумбії пережив пожвавлення в 2018 році після трьох років спаду продажів. Це автошоу особливо важливе для всіх автомобільних брендів і дало можливість бренду Haval почати завойовувати свою частку ринку. Глобальна презентація моделі All New Haval H6 була включена в авто шоу, і миттєво привернула широку увагу з боку місцевих ЗМІ та споживачів.

Компанія Ambacar, дистриб’ютор GWM в Колумбії, провела грандіозну прес-конференцію, на якій були присутні 37 відомих ЗМІ з різних каналів як місцевих, так і загальних латиноамериканських. Під час прес-конференції Маурісіо Ізаза, генеральний менеджер Ambacar Colombia, представив чудову силу бренду Haval в розробці і виробництві продукції, а також її видатні досягнення на китайському ринку і докладно розповів про новий Haval H6, технології, конфігурації безпеки і про силові агрегати .

Новий Haval H6 був визнаний і оцінений місцевими автомобільними ЗМІ за його абсолютно новий дизайн, новий рівень безпеки, нову міць і абсолютно нову технологію. Він оснащений двигуном з турбонаддувом 2.0 і 7-ступінчастою коробкою передач з подвійним зчепленням потужністю 145 кВт, що ідеально відповідає перевагам і вимогам споживачів в Латинській Америці. «Новий Haval H6 варто купувати з точки зору безпеки та технологій», – сказав репортер професійної автомобільної мережі, що базується в Колумбії – Autosdeprimera. Як ЗМІ, так і журналісти на виставці похвалили новий Haval H6 за його зовнішній вигляд, а також інтер’єр.

Крім того, репортер одного із ЗМІ, а також любитель позашляховиків сказав: «Haval H9 повністю можна порівнювати з іншими відомими позашляховиками і навіть перевершує їх. Факти підтвердили, що чарівність продукту Haval було підтверджено ринком в Колумбії, заклавши міцну основу для швидкого зростання продажів в майбутньому.

Торгова марка Haval офіційно вступила в Колумбію в якості новенького продукту в листопаді 2018 року. У міру того, як на колумбійському ринку будуть випущені нові продукти, лінії продуктів GWM і Haval будуть охоплювати сегменти ринку, що ще більше підвищить продуктивність і потужність бренду GWM і Haval на міжнародній арені. Постійно покращуючи якість продукції і задоволеність клієнтів післяпродажного обслуговування і підвищуючи свою репутацію, ми взяли на себе зобов’язання надати колумбійським споживачам кращі автомобілі для їх комфортного життя та поліпшити визнання на ринку брендів GWM і Haval.

 

Повернутися назад
Top