Головна   >   Новини   >   Успіх HAVAL в премії «Авто Лідер 2021»:

Новини

Успіх HAVAL в премії «Авто Лідер 2021»:

04.12.2020

Н2 переміг в номінації «Лідер ціни та якості»

Грудень розпочався з приємних новин для шанувальників автомобільної марки HAVAL. В першу чергу, знаковою подією для бренду HAVAL став успіх в національній автомобільній премії року від AUTO.RIA «Авто Лідер 2021», а саме перемога HAVAL H2 в номінації «Лідер ціни та якості». Перемога в цій категорії не випадкова, адже Н2 повністю відповідає критеріям лідера, володіючи і хорошим оснащенням, і доступною ціною.

Haval H2

Формула успіху – «Твоя формула комфорту»

Визначивши головну цінність моделі Н2 в свідомості покупців, на початку 2020 року компанія-імпортер кардинально змінила позиціонування моделі і запустила всеукраїнську іміджеву рекламну кампанію «Твоя формула комфорту», ​​яка представила оновлений Н2 як зразок оптимального рішення та розумного автомобільного вибору.

Haval H2

Через двовимірну ілюстрацію «формули комфорту» на рекламних постерах оновлений Н2 в дійсності уособлює комфорт в 4-х проявах: в технологіях комфорту (інтелектуальність), в комфорті інтер’єру (зручність), в комфорті ціни (доступність) і в комфорті прийняття рішення про покупку автомобіля (оптимальність). Інтегруючи в собі різні «виміри» комфорту, Н2 є зразком доступної мобільності, яка полягає в достатньому оснащенні за прийнятні гроші. При цьому, завдяки розумному вибору покупці Н2 завжди відчувають себе комфортно, так як отримують преміальні опції, навіть купуючи мінімальну комплектацію. Наприклад, в базовій версії модель вже рясно оснащена сучасними опціями, такими як камера заднього виду, кнопка запуску двигуна, система курсової стабілізації, безключовий доступ та підтримка Carplay.

«Ми пишаємося досягненням Н2, адже дана нагорода є результатом наших командних зусиль, спрямованих на створення правильного іміджу моделі. – коментує Борис Ткаленко, директор компанії-імпортера «Нова енергія України». Адже покупці вибирають Н2 не завдяки екстраординарному дизайну і не завдяки наявності новітніх технологій. Головна перевага моделі – це баланс. Оновлений HAVAL H2 – це відмінне рішення для всіх тих, хто цінує «золоту середину» і віддає перевагу гарному співвідношенню ціна/якість.»

На українському ринку Н2, як і інші моделі бренду, є прикладом нового китайського автомобіля, якість якого виходить за рамки стереотипу «Made in China». Підтвердженням тому є гарантія від виробника 5 років або 100 000 км пробігу, а також гарантія на кузов тривалістю 6 років. При проектуванні моделей HAVAL компанія-виробник Great Wall Motor слідує корпоративному принципу «Удосконалення кожного дня», реалізовуючи в нових моделях найсучасніші технології та інновації. У порівнянні зі своїм попередником, оновлений Н2 демонструє більш високий рівень з точки зору естетики дизайну, технологій та безпеки, при цьому ціна на новинку завжди залишається привабливою, в тому числі і завдяки спеціальними пропозиціями. Наприклад, в період з 1 грудня 2020 року по 31 січня 2021 року в рамках акції “Стильний Новий Рік разом з HAVAL” кросовер Н2 доступний за спеціальною ціною від 459 900 грн.*

Haval H2

Визнання покупців – попит на Н2 стрімко зростає

Окрім переможного тріумфу Н2, оптимізму стратегічному баченню марки додає також активізація продажів автомобілів HAVAL в листопаді. Як повідомляє компанія «Нова енергія України» – офіційний дистриб’ютор автомобілів HAVAL і Great Wall в Україні, згідно з даними AUTO-Consulting, в листопаді було зафіксовано 31%-ве зростання продажів автомобілів HAVAL в порівнянні з попереднім місяцем. За результатами 11 місяців 2020 року в Україні було реалізовано майже на 73% більше автомобілів HAVAL, ніж роком раніше, що є підтвердженням поступального розвитку марки в Україні. При цьому, модель-переможець Н2 продемонструвала найбільше зростання в продуктовій лінійці бренду. За 11 місяців 2020 року продажі Н2 збільшилися в 2,5 рази в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Стрімке зростання попиту на Н2 ще раз підтверджує той факт, що марка HAVAL рухається в правильному напрямку, пропонуючи покупцям цікавий продукт за доступною ціною, який не поступається за своїми якостями провідним світовим брендам.

Haval H2

*Спеціальна ціна 459 900 грн. вказана на модель HAVAL H2 2020 р.в. в комплектації Fashionable з 1,5 літровим бензиновим двигуном, переднім приводом (2WD) і 6МТ. Ціни і наявність автомобілів вказані станом на 01.12.2020 року. Ціни вказані без урахування додаткових опцій. Продавець залишає за собою право змінювати ціни на авто без попереднього повідомлення. Склад акційних автомобілів обмежений. Пропозиція діє до 31 січня 2021 року в офіційній дилерській мережі HAVAL. Деталі акції уточнюйте у менеджерів в автосалоні.

Довідка: «Авто Лідер» – національна автомобільна премія року від AUTO.RIA, яка визначає кращі автомобілі-новинки на ринку України. Премія присуджується на підставі результатів відкритого всеукраїнського голосування в різних номінаціях, таких як «Автомобілі для повсякденності», «Автомобілі для ділових людей», «Автомобілі представницького класу», субкомпактні SUV, Компактні SUV, Середньорозмірні SUV, Великі SUV, Автомобілі для малого бізнесу, Спортивні автомобілі. Для визначення автомобілів-переможців за окремими параметрами або характеристиками серед всіх авто учасників створені додаткові номінації: «Лідер ціни і якості», «Лідер технологій і інновацій», «Лідер дизайну екстер’єру», «Лідер дизайну інтер’єру». Переможців додаткових номінацій визначає експертне журі премії.

 

Повернутися назад
Top