Головна   >   Новини   >   Покупців новорічних автомобілів HAVAL очікують спеціальні ціни та сюрприз від Санта Клауса

Новини

Покупців новорічних автомобілів HAVAL очікують спеціальні ціни та сюрприз від Санта Клауса

03.12.2019

Хо-Хо-Хо! Новорічна сенсація! Санта Клаус вирішив змінити своїх північних оленів на позашляховики HAVAL. І зараз саме час, адже на автомобілі HAVAL діють спеціальні вигідні ціни! Для того, щоб дістатися до кожної домівки скрізь снігові замети Санті знадобиться надійний помічник, який здатен здолати велику відстань, незважаючи на снігові та інші зимові перепони. Тому Санта обрав саме HAVAL, адже знає, що цей автомобіль вміє розвивати не лише високу швидкість, а й здатен «високо літати», адже він має крила у своєму серці.

Новорічні ціни

Cюрприз від Санти

Прилетівши з засніженої Лапландії, справжній Санта завітав до офіційної дилерської мережі HAVAL та підготував для кожного клієнта приємний новорічний сюрприз. Тільки з 1 грудня 2019 року по 31 січня 2020 року при купівлі будь-якої моделі HAVAL Вас очікує не лише спеціальна ціна, але й чарівний снігокат від Санта Клауса для здійснення дитячих мрій!*

«До Нового року ми пропонуємо нашим клієнтам лімітовану серію автомобілів HAVAL за спеціальними вигідними цінами. Новорічна партія позашляховиків – особлива, адже при купівлі HAVAL Ви зможете знайти у багажнику привітання від справжнього Санта Клауса, яке подарує святковий настрій Вам та Вашим дітям.»  – розповідає Борис Ткаленко, директор компанії «Богдан-Індустрія».

Новорічні ціни від HAVAL

На Вас чекає яскравий наче новорічний бенгальський вогник іміджевий кросовер Haval H6, який в період акції пропонується за спеціальною ціною від 468 265 грн.** Стильний  HAVAL H6 зачарував Санта Клауса  своїм ефектним зовнішнім виглядом та інтелектуальним рівнем безпеки. Особливо Санті сподобалась автоматична допоміжна система при паркуванні, яка є технологічною родзинкою моделі!

Haval H6
Детальніше про Haval H6

Автомобіль, у який може поміститися найбільша кількість новорічних подарунків – 7-місний рамний позашляховик HAVAL Н9 – в період акції Ви зможете придбати за спеціальною ціною від 848 400 грн.** Санта Клаус обрав для своєї новорічної подорожі саме цю модель, адже Н9  – це великий професіонал бездоріжжя, який володіє відмінними позашляховими якостями.

Haval H9
Детальніше про Haval H9

А як на рахунок того, щоб знайти під ялинкою компактний кросовер HAVAL H2?  Санта відзначив гарне оснащення даної моделі. В топовій комплектації Н2 пропонується з такими опціями як люк з електроприводом, 18-дюймові легкосплавні диски,  круїз-контроль, безключевий доступ, кнопка запуска двигуна, 6 подушок безпеки та камера заднього виду. HAVAL H2 в період акції Ви зможете придбати за спеціальною ціною від 356 685 грн.**

Haval H2
Детальніше про Haval H2

Поспішайте скористатись спеціальною пропозицією від HAVAL, кількість новорічних автомобілів від Санти обмежена.

*Під сюрпризом мається на увазі отримання дитячого снігокату за умови придбання будь-якої моделі HAVAL в період акції в офіційній дилерській мережі HAVAL. В разі відмови від дитячого снігокату вартість дитячого снігокату не повертається у грошовому еквіваленті. Акція діє з 1 грудня 2019 року до 31 січня 2020 року. Перелік дилерських центрів HAVAL Ви знайдете на сайті haval-ukraine.com

** Ціна 468 265 грн. вказана на модель All New HAVAL H6 2019 р.в. в комплектації Fashionable  із 1,5 л. бензиновим двигуном та 7DCT. Ціна 848 400 грн. вказана на модель HAVAL H9 2019 р.в. в комплектації Luxury із 2.0 л. бензиновим двигуном та 8АТ. Ціна 356 685 грн. вказана на модель HAVAL H2 2019 р.в. в комплектації Comfort  із 1,5 л. бензиновим двигуном та 6МТ. Ціни та наявність автомобілів вказані станом на 13.12.2019 року. Ціни вказані без урахування додаткових опцій. Продавець залишає за собою право змінювати ціни на авто без попереднього повідомлення. Склад акційних автомобілів обмежений. Пропозиція діє до 31 січня 2020 року.

 

Повернутися назад
Top