Головна   >   Новини   >   Під час посиленого карантину автомобілі HAVAL можна буде придбати онлайн.

Новини

Під час посиленого карантину автомобілі HAVAL можна буде придбати онлайн.

11.01.2021

Шановні клієнти!

В період посилених карантинних обмежень, запроваджених в Україні з 8 по 24 січня 2021 року з метою запобігання поширенню COVID-19, обслуговування клієнтів автоцентрів HAVAL буде здійснюватися дистанційно, через віртуальний шоурум.

Для того, щоб замовити та придбати автомобіль HAVAL онлайн, Вам необхідно здійснити наступні кроки:

  1. Увійти до онлайн-шоуруму, щоб ознайомитися з автомобілями HAVAL.
  2. Натиснути кнопку «Замовити HAVAL онлайн».
  3. Підібрати модифікацію та колір автомобіля з онлайн-складу.
  4. Заповнити заявку та оформити замовлення автомобіля через онлайн-форму. (Після того, як Ваше електронне замовлення буде відправлене, менеджер з продажу автомобілів зателефонує Вам для уточнення деталей замовлення.)
  5. Здійснити онлайн оплату отриманого рахунку через Приват24 або через інший ресурс.
  6. Отримати автомобіль за зазначеною адресою.

Кожен клієнт зможе отримати професійну консультацію з підбору та купівлі автомобіля HAVAL, а також вирішити супутні питання, звернувшись за телефоном (032) 295-22-33 || (067) 672 97 00.

Haval H2

Ознайомитись з модельним рядом HAVAL Ви зможете у віртуальному шоурумі, який можна відвідати з будь-якого місця 24 години на добу. Віртуальний шоурум HAVAL дозволяє користувачеві здійснити огляд моделей 360 градусів, а також інтерактивно взаємодіяти з автомобілем. Наприклад, Ви зможете не тільки детально оглянути автомобілі з різних сторін, а й перевірити, як вмикаються фари і відкривається капот, як працює панорамний дах та вмикається екран мультимедійної системи.

Haval H6

Надаючи можливість здійснити віртуальну екскурсію автосалоном в домашніх умовах, онлайн-шоурум HAVAL піднімає якість обслуговування клієнтів на абсолютно новий рівень. Завдяки цифровому рішенню клієнти зможуть отримати детальну інформацію та відчути надзвичайно реалістичний досвід від обраного автомобіля. Переконайтесь, це дуже зручний інструмент для підбору автомобіля, який допоможе Вам обрати необхідну модель, навіть не виходячи з дому.

Розпочати віртуальну екскурсію автосалоном >>

 

Повернутися назад
Top