Головна   >   Новини   >   Отримай ГБО в комплекті при покупці All New Haval H6

Новини

Отримай ГБО в комплекті при покупці All New Haval H6

01.05.2019

Шукаєте потужний і сучасний кросовер з економним двигуном? Тоді зверніть Вашу увагу на модель All New Haval H6! З 1 травня 2019 року в усіх дилерських центрах HAVAL діє вигідна акційна пропозиція. Згідно з умовами акції кожен покупець автомобіля All New Haval H6 отримує комплект ГБО ROMANO autogas.*

«Ціни на бензин і дизельне паливо невпинно зростають. Орієнтуючись на потреби наших клієнтів, ми запускаємо акцію, яка дозволить істотно заощадити кошти – коментує Борис Ткаленко, директор «Богдан-Індустрія». По-перше, скориставшись даною пропозицією, Ви заощадите на придбанні ГБО. За умовами акції кожен клієнт, який купує All New Haval H6, отримує ГБО в комплекті з автомобілем. По-друге, під час експлуатації автомобіля Ви зможете заощадити на подальших витратах на паливо, так як ціна на газ істотно нижче в порівнянні з вартістю бензину або дизельного палива. На додаток до цього, в акції бере участь автомобіль All New Haval H6, з інноваційними двигунами 2,0 GDIT і 1.5GDIT, які використовують технологію CVVT і CVVL. Дана технологія дозволяє ефективно знизити споживання палива на 8,4%, збільшити потужність на 12,7%, а також крутний момент – на 35,7%. »

Відзначимо, що All New Haval H6 – це абсолютно нова модель з точки зору потужності і ефективності використання палива. 190 коней дозволяють All New Haval H6 з впевненістю долати бездоріжжя. Також, All New Haval H6 забезпечує відмінне прискорення менше 9 секунд до 100 км / год, тому що новий 2,0 GDIT двигун обладнаний електронним регулюванням турбіни, яка дозволяє досягти крутного моменту в 340 Нм при 3200 об / хв.

*При покупці автомобіля All New HAVAL H6 в комплекті до авто надається ГБО ROMANO autogas. ГБО встановлюється за рахунок клієнта після 5000 км пробігу. При установці ГБО гарантія на автомобіль зберігається. Акція діє в період з 1 травня по 30 червня 2019 року. Склад акційних автомобілів обмежений.

Умови акції

Haval H6

Про бренд HAVAL:

HAVAL – це спеціалізований бренд компанії Great Wall Motors з виробництва позашляховиків і кросоверів. Назва бренду HAVAL походить від словосполучення «Have it all», що в перекладі з англійської означає «Отримай все». Слоган передає головне прагнення бренду HAVAL – надати покупцеві автомобіль, який поєднує в собі такі важливі якості, як надійність, технологічність, комфорт і безпеку. Позашляховики HAVAL є брендом №1 в категорії SUV в Китаї. На експортних ринках бренд HAVAL також займає провідні позиції завдяки конкурентоспроможній ціні. З моменту першої зовнішньої поставки HAVAL прагне підвищити лояльність клієнтів і заробити репутацію кращого китайського SUV-бренду за кордоном. Піклуючись про світовий імідж, HAVAL прагне створити найкращі китайські позашляховики і стати провідним SUV-брендом, орієнтованим на інновації та спеціалізацію.

Автомобілі в наявності

 

Повернутися назад
Top