Головна   >   Новини   >   ORA - новий бренд електроавтомобілів від GWM

Новини

ORA – новий бренд електроавтомобілів від GWM

06.07.2018

Компанія Great Wall Motors Company Ltd, офіційно представила свій новий бренд, присвячений виключно електромобіля.

ORA є четвертим брендом під дахом автовиробника після вже відомих брендів GREAT WALL, HAVAL і WEY, і буде націлювати свої EV на молоду аудиторію.

ORA – Q1

Лейбл Great Wall ORA або Ola (欧拉) на китайській мові був анонсований кілька тижнів тому, але тепер розкрив подробиці після офіційного запуску на Пекінському автосалоні.

Їх перші електромобілі вже заплановані. ORA iQ5 є седан з зазначеним запасом ходу 350 км і потужністю двигуна 60 к.с., при максимальній швидкості 150 км / ч. Наступною моделлю являетсяORA R1 – більш компактний міський автомобіль EV з запасом ходу 300 км.

ORA-R1

Дві моделі призначені для двох різних напрямків, так ORA буде представлена двома лінійками, це iQ з електромобілями звичайного розміру і лінійка R з невеликими міськими автомобілями. Вони будуть продаватися через окрему дилерську мережу.

ORA – R2

Great Wall також говорить, що всі моделі ORA будуть розміщуватися на спеціалізованих і унікальних платформах EV. Вони будуть розроблені в недавно створеному науково-дослідному центрі, не в Китаї, а в Йокогамі, Японія.

Нещодавно автовиробник розширив свої кроки удосконалення дизайну транспортних засобів і підписав лист про наміри з BMW. Разом Great Wall і баварці планують спільне підприємство з виробництва електричних автомобілів під маркою Mini в Китаї.

В цілому, Great Wall планує інвестувати в цілому 60 млрд. Юанів (близько 7,6 млрд. Євро) на розвиток нових електроавтомобілів протягом найближчих декількох років.

 

Повернутися назад
Top