Головна   >   Новини   >   Офіційна презентація All new HAVAL H6 в ОАЕ

Новини

Офіційна презентація All new HAVAL H6 в ОАЕ

10.09.2018

6 вересня 2018 року новий HAVAL H6 був чудово представлений в офіційному автосалоні HAVAL в Дубаї, а понад сто осіб, включаючи більш десяти основних засобів масової інформації, важливих членів уряду, старшого керівництва дистриб’ютора, покупців автомобілів і потенційних клієнтів, були запрошені на захід. Посол Китаю в ОАЕ пан Ні Цзянь був запрошений на церемонію запуску нової моделі і представив його разом з Суайданом Саїдом Джума Аль Набуда, головою групи AI Naboodah, яка виступає в якості дистриб’ютора GWM в ОАЕ.

Свідан Набуда сказав послу Ні, що автомобілі HAVAL були визнані і схвалені ринком завдяки відмінній якості, хорошого майстерності і високої вартості з моменту входу в ОАЕ в 2016 році, обсяг продажів збільшився з кожним роком. До групи клієнтів HAVAL в основному входять місцеві сім’ї та корпоративні клієнти в ОАЕ. У HAVAL H6 використовується велика кількість передових технологій для втілення швидкого прогресу та інноваційного духу китайської автомобільної промисловості в кожному новому поколінні.

Першим покупцем нового HAVAL H6 в ОАЕ була французька пара з Емірату Фуджейра. Передбачалося, що вони куплять французький автомобіль Peugeot, але його привернула приголомшлива зовнішність нового H6 в салоні HAVAL неподалік і замовила абсолютно новий автомобіль H6 без коливань, знаючи його конфігурації і ціну. Посол Ні привітав їх з придбанням нового автомобіля і подякував їм за їх рішучу підтримку і довіру до «Зроблено в Китаї».

HAVAL є незалежним брендом GWM позашляховика, а глобальний обсяг продажів HAVAL H6 перевищив один мільйон одиниць з моменту його запуску в 2011 році. Абсолютно новий HAVAL H6 придбав п’ятизірковий рейтинг C-NCAP і пройшов строгий тест перекидання в China Automotive Technology and Research Center без будь-яких сумнівів у безпеці.

 

Повернутися назад
Top