Головна   >   Новини   >   НОВИНИ HAVAL З МІЖНАРОДНОЇ ВИСТАВКИ "Auto China 2018"

Новини

НОВИНИ HAVAL З МІЖНАРОДНОЇ ВИСТАВКИ “Auto China 2018”

03.07.2018

Стратегія «Новий HAVAL» – провідний тренд модернізації позашляховиків, представляє нову F – серію бренду HAVAL.

25 квітня в Пекіні стартувала виставка Auto China 2018. З стратегією «НОВИЙ HAVAL», HAVAL, «лідер SUV», представив на шоу свою нову лінійку продуктів F – серії, H4, H6 Coupe, ALL NEW HAVAL H6, H7 (версія 2018) , H9-8AT і інші моделі, що призвело до нової тенденції розвитку ринку позашляховиків в Китаї на тлі нового споживання.

Позашляховик F – серії, вперше виготовлений з інтелектуальними і задовільними персоналізованими вимогами.

Головним акцентом на стенді HAVAL на виставці став продукт F- серії HAVAL – модель F5. У порівнянні з Н – серією, F – серія, призначена для інтелектуального з’єднання, молоді та моди, забезпечена більш різноманітними технічними, зручними і безпечними конфігураціями. З великою кількістю сучасних і спортивних елементів, інтегрованих в дизайн стилю, серія F охопила більше ринків і націлила споживачів на позашляховики HAVAL.

«Під час задоволення основних потреб користувачів в подорожах, серія F буде краще служити, як автомобільний споживчий продукт який несе цінність, що відбиває унікальну ціннісну орієнтацію користувачів. F-серія може похвалитися персоналізованими характеристиками краще, ніж у конкурентів на сучасному ринку, від різноманітних інтелектуальних технічних конфігурацій до зовнішнього вигляду, підкреслюють модні і спортивні елементи, а також дизайн інтер’єру, ергономіка та зручності, як музика », – говорить Рамон Гина, бренд -дизайнер і директор по стилю HAVAL. З ростом числа молодих покупців покоління після 90-х років, інтелектуальними технологіями і індивідуальністю стали ті елементи, які йдуть з ними в слід, які дозволяють розглядати автомобіль більше як партнера, ніж як інструмент на поступової основі. Як лідер позашляховиків, HAVAL добре розуміє зміни ринку і що веде до тенденції споживання молодих людей, тому і запускає F – серію вчасно.

“Містер Рамон Гина сказав, що F5, піонер серії F, заснований на концептуальному автомобілі HAVAL Concept R, буде будує концепцію продукту, як« спортивний, модний і вишуканий позашляховик »і створить образ« молодості і життєвої сили, ніжний смак і приємне водіння » по достоїнству його інтелектуальної і спортивної орієнтації. «F5 призначений для молодих споживачів, які зосереджені на моді, переслідують розваги і насолоди і мають свій власний унікальний стандарт цінності. Ці молоді люди висловлюють індивідуальність, захищають св обода, насолоджуються справжнім моментом і вважають за краще незалежну середу для використання в автомобілях. Між тим, вони вважають за краще демонструвати свою індивідуальність і смак через автомобіль, тому вони переслідують автомобіль, що втілює себе ».

Ітерація і оновлення продукту реалізує революційний розвиток енергетичної технології

На прес-конференції HAVAL запустила дві моделі (розкішну модель і ультра-розкішну модель) H6 з абсолютно новими конфігураціями. Такі дві моделі забезпечені силовою установкою 1,5GDIT двигуном + 7DCT трансмісією. Версія з Синім логотипом, оснащена новими гратами повітрозабірника, нової стильної обробкою в області протівотуманнок і вихлопної труби, що робить автомобіль більш модним і динамічним в цілому і сліпуче стильним позашляховиком. Грунтуючись на активних конфігураціях безпеки, модель була диверсифікована далі і забезпечена напівавтоматичною системою паркування, адаптивним круїз-контролем (ACC), системою кругового огляду (360 °), системою попередження про зіткнення спереду (FCW) і автономним аварійним гальмом (AEB), роблячи рух безпечнішим, більш інтелектуальним і зручним.

Кохен Клем, Директор по двигунах в дослідницькому центрі компанії Great Wall Motor (GWM), дав докладний опис технічних переваг двигуна 1.5GDIT і мокрого типу трансмісії 7DCT, і висловив думку, що новий силовий агрегат Нового HAVAL – це не просте оновлення мощосності, а революційний розвиток підвищення енергоспоживання і споживання палива в реальному сенсі.

Двигун 1.5GDIT, незалежно розроблений GWM, з максимальною потужністю 124 кВт / 5000-5600 об / хв і максимальним обертовим моментом 285 Нм / 1400-3000 об / хв, володіє 92 національними патентами. Крім того, двигун був оцінений як один з десяти кращих двигунів «China Engine» в 2017 році. Двигун має безступінчатий клапан (CVVL), який в даний час використовується лише декількома брендами в світі, наприклад як BMW. Збільшуючи потужність двигуна на 12,7% і максимальний крутний момент на 35,7%, технологія дозволяє знизити витрату палива на 8,4%.

Двигун 1.5GDIT, незалежно розроблений GWM, з максимальною потужністю 124 кВт / 5000-5600 об / хв і максимальним обертовим моментом 285 Нм / 1400-3000 об / хв, володіє 92 національними патентами. Крім того, двигун був оцінений як один з десяти кращих двигунів «China Engine» в 2017 році. Двигун має безступінчатий клапан (CVVL), який в даний час використовується лише декількома брендами в світі, наприклад як BMW. Збільшуючи потужність двигуна на 12,7% і максимальний крутний момент на 35,7%, технологія дозволяє знизити витрату палива на 8,4%.

Трансмісія – 7DCT, одна з десяти кращих в світі коробок передач, також була незалежно розроблена GWM і перевершує спільні підприємства такого роду з точки зору компактного дизайну простору, модульного та інтегрованого дизайну всієї коробки, тому її можна використовувати для широкого модельного ряду. Завдяки чудовій налаштування перемикання знижених і підвищених передач, і довжину трансмісії всього 375 мм, двигун приймає управління цільовим вагою на рівні системи, досягаючи провідного рівня в світі. У той же час, двигун важить всього 83 кг (в тому числі вже заправлений олією) і має ефективність роботи з трансмісією до 95%, при цьому шум на 10 дБ нижче, ніж у аналогів.

Сприяти міжнародному співробітництву і розширенню ринку для створення міжнародного «Нового HAVAL»

На виставці, як засоби масової інформації, так і громадськість змогли заздалегідь ознайомитися з досягненнями міжнародної співпраці GWM з групою BOSCH в області інтелектуальної автоматизації, створення мереж і “розумний будинок”. Користувачі GWM можуть не тільки підключати і управляти пристроями BOSCH за допомогою домашніх функцій межсоединения через свої мобільні телефони, але також можуть безпосередньо перевіряти роботу приладів через бортову систему автомобіля. В майбутньому групи GWM і BOSCH поглиблюватимуть свою співпрацю в Інтернеті транспортних засобів та «розумного будинку», надаючи споживачам більш точні і персоналізовані рішення «розумного будинку» і «Керівні принципи для нової ери».

Професійні медіа-репортери з таких країн, як Росія, Австралія, Південна Африка і Аргентина, також були учасниками, що знаходяться в центрі уваги на стенді HAVAL. Вони проїхали тисячі миль, сподіваючись принести своїм споживачам нові товари і технічну тенденцію HAVAL SUV з виставки Auto China 2018.

В останні роки HAVAL активно відгукнувся на ініціативу Китаю «Шовковий шлях» і вжив заходів на міжнародному ринку в прагненні побудувати міжнародну стратегію «Новий HAVAL». В даний час HAVAL експортує автомобілі в Австралію, Південну Америку, Південно-Східну Азію, Близький Схід, Африку і багато інших країн і регіони, а також створила дочірні компанії в Росії, Австралії та Південній Африці, відповідно, для самостійного використання бренду HAVAL. У 2017 році Great Wall Motor експортувала 39 168 автомобілів, зростання в річному численні склало 125,38%. Очікується, що з січня по квітень 2018 роки кількість експортованих автомобілів Great Wall Motor перевищить 15 000, а зростання в річному численні складе 54%. У той же час, закордонні заводи HAVAL також докладають зусиль: так були введені в експлуатацію заводи по KD-збірці в Еквадорі і Малайзії, також йдуть приготування для запуску заводу в Тулі, Росія в 2019 році.

Головною темою виставки «Auto China 2018» – була стратегія «Рулі в нову епоху». На тлі того, що китайський автомобільний ринок бачить швидку модернізацію, а позашляховик стає більш популярним перевершує седану, автошоу показує, що незалежно від того, народжується чи серія F або відбувається часте оновлення продуктів серії H, «Новий HAVAL», з визнанням освоєння інтелекту і основних технологій, надає цільовим споживачам нову життєву цінність крім основних функцій подорожі, з точки зору продукту і бренду, за допомогою швидких досліджень і розробок, і застосування передових технологій модернізації продукту, а також розширення міжнародної експансії.

 

Повернутися назад
Top