Головна   >   Новини   >   Новий HAVAL H6 офіційно в Україні!

Новини

Новий HAVAL H6 офіційно в Україні!

01.09.2018

В рамках відкриття нового офіційного дилерського центру HAVAL в Одесі презентовано нову модель – HAVAL H6. Україна перша країна в Європі і третя в світі, де стартував продаж нового покоління кросовера.

Попереднє покоління моделі Н6 2 роки поспіль займає перше місце по продажах в Китаї серед кросоверів, і входить в ТОП-10 кросоверів в світі. Нове покоління HAVAL H6 побудовано на новій платформі, обладнано новими двигунами і КПП, має абсолютно унікальний дизайн екстер’єру та інтер’єру, а також має обладнання, яке не було доступно на попередньому поколінні моделі і на автомобілях марки HAVAL в цілому. Дизайн нового HAVAL H6 розробив П’єр Леклерк.

Сьогодні в Україні поставляються кросовери з двома типами бензинових турбо двигунів об’ємом 1,5 і 2,0 літра, обидва з 7-ступінчастою автоматичною КПП з дводисковим мокрим зчепленням. Обидва двигуни також оновлені і тепер 1,5 літровий мотор видає 165 к.с., а 2-літровий – цілих 190 к.с. Поки в Україні доступний тільки передньопривідний варіант трансмісії.

У список устаткування самій доступній комплектації автомобілів входить повний набір систем активної і пасивної безпеки, електропакет, системи допомоги при русі, система безключового доступу зі штатною сигналізацією, можливість вибрати один з 3х режимів їзди, мультимедійна система з сенсорним екраном і камерою заднього виду, кондиціонер, електронний автоматичний ручник і багато чого ще. Топові комплектації дивують електронної панеллю приладів, можливістю вибору зусилля керма, обробкою салону з автомобільної шкіри високої якості з електронними регулюваннями сидінь і пам’яттю, 11-у динаміками аудіосистеми. Але найважливішими опціями, які виділяють HAVAL H6 серед конкурентів, є автоматична парковка, стеження за смугою руху і датчики «сліпих зон». Ціни на HAVAL Н6 починаються від 581 400 гривень за комплектацію Fashionable, а топова Supreme c 2-літровим мотором – 681 150 гривень.

«Ми робимо великий акцент саме на цю модель, так як вона знаходиться в самому швидко зростаючому сегменті і вигідно відрізняється від конкурентів. Хевел Ейч 6 має високий рівень оснащеності і безпеки, ще жодна модель автомобіля не піддавалася настільки суворим випробуванням і краш-тестів як Н6 і ми впевнені у високій якості пропонованих авто »- говорить Борис Ткаленко, директор ТОВ« Богдан Індустрія », офіційного імпортера HAVAL в Україні.

 

Повернутися назад
Top