Головна   >   Новини   >   HAVAL виграв нагороду, як «Найцінніший автомобільний бренд в Китаї» в 2018

Новини

HAVAL виграв нагороду, як «Найцінніший автомобільний бренд в Китаї» в 2018

16.07.2018

З вартістю бренду 6,8 млрд. Доларів США – HAVAL виграв нагороду, як «Найцінніший автомобільний бренд в Китаї».

Кілька днів тому британський рейтингове агентство Brand Finance випустило «Список ТОП-100 найдорожчих автомобільних брендів в світі в 2018 році». Торгова марка Haval зайняла 16-е місце в списку, вартість бренду якої становить 6,8 млрд. Доларів США, зайнявши перше місце серед автомобільних брендів Китаю.

Значне зростання вартості бренду, від провідних китайських марок автомобілів, які неухильно просуваються вперед

В цілому 21 китайський автомобільний бренд був включений в список «Топ 100 найцінніших авто брендів 2018», випущений Brand Finance. Серед них вартість бренду Haval для лідера SUV збільшилася на 124% в порівнянні з попереднім роком, а рейтинг виріс на 13 місць, зайнявши перше місце серед китайських автомобільних брендів.

Як відомо, Brand Finance є незалежною консалтинговою компанією за відомим бренд-менеджменту та оцінки бренду у Великобританії. Вона також входить в п’ятірку міжнародних рейтингових агентств щодо оцінки цінності бренду. Критерії відбору для цього списку включають громадську знайомство, лояльність, рекламну діяльність, маркетингові інвестиції і задоволеність співробітників. Як і корпоративна репутація, яка використовується інформація здійснюється на громадських каналах, тому її професіоналізм і незалежність широко визнані компаніями, зареєстрованими на глобальному рівні.

Ведучий ранг Haval серед «Топ-100 найдорожчих брендів автомобілів 2018 року» є результатом наполегливої ​​напруженої роботи і боротьби. Крім того, HAVAL також отримав ряд почестей. В травнем 2017 року компанія HAVAL була нагороджена CCTV в якості «лідера галузі в національному бренд-плані». У вересні того ж року HAVAL H6 і H2 зайняли перше місце в сегменті ринку позашляховиків відповідно до індексу задоволеності споживачів автомобілів в Китаї (CACSI) 2017 року, організованим Китайською асоціацією якості та Національною комісією Китаю. У жовтні 2017 року HAVAL H2 виграла найвищий рейтинг по ANCAP і отримала п’ятизірковий рейтинг безпеки. У січні 2018 року на церемонії нагородження автомобілів China Performance China, організованої Китайським автомобільним технологічним і дослідницьким центром, HAVAL H7 виграв Золоту нагороду за комплексну роботу середніх і великих позашляховиків ». У травні 2018 року HAVAL F5 виграв «Кращу премію за нові автомобілі для китайських брендів» на Пекінському автосалоні.

HAVAL H6 зберігає титул чемпіона з продажу позашляховиків протягом багатьох років

HAVAL зобов’язана своїм успіхом відмінною продуктивністю всього сімейства моделей, а HAVAL H6, безсумнівно, є однією з найбільш привабливих моделей. Станом на червень 2018 року HAVAL H6 посів перше місце за обсягами продажів позашляховиків в Китаї протягом 61 місяці поспіль. Навіть сьогодні, коли конкурентний тиск на внутрішньому ринку позашляховиків продовжує рости, Haval H6 все ще знаходиться на першому місці продажів, що доводить відмінну якість і величезний вплив бренду Haval.

Крім того, HAVAL H4 був запущений в березні 2018 року, а матриця продуктів марки HAVAL була ще раз вдосконалена, пропонуючи користувачам більш широкий вибір. Минуло всього три місяці з моменту запуску, HAVAL H4, а він уже зайняв позицію одного з найбільш продаваних автомобілів, із середньомісячним обсягом продажів понад 6000.

У той час як ТОП моделі HAVAL все ще лідирують, нові моделі майже наздоганяють їх. Численні маркетингові акції і глобальний розвиток також дуже впливають на цінність бренду HAVAL. З 2017 по 2018 рік вартість бренду HAVAL вискочила вперед на 13 місць, і ми розумно вважаємо, що з нинішнім моментом розвитку HAVAL в найближчі роки увійде в десятку кращих брендів світу.

 

Повернутися назад
Top