Головна   >   Новини   >   HAVAL підтвердив свою якість

Новини

HAVAL підтвердив свою якість

20.07.2018

Раді Вам повідомити, що моделі #HAVAL Н2 і Н9, успішно пройшли перевірку в Україні та ЄС, результатом чого стало отримання Сертифікатів типу колісних транспортних засобів (далі Сертифікат).

Це ще раз в свою чергу підкреслює надійність, високий технологічний клас і безпеку автомобілів #HAVAL і показує ставлення виробника до свого клієнта.

Сертифікат видається на основі протоколів випробувань пройдених автомобілями #HAVAL в ЄС і детальної ідентифікації основних агрегатів і вузлів, систем безпеки, рівня шуму і відповідність екологічному класу # ЄВРО-5, яку проводить відповідний державний контролюючий орган в Україні. Дана процедура проводиться згідно з відповідними Директив ЄС та Правил ЄЕК ООН, Постанови КМУ №738 від 9 червня 2011р. «Деякі питання сертифікації транспортних засобів, їх частин та обладнання» та Наказу Мінінфраструктури №521 від 17 серпня 2012р. «Про затвердження Порядку затвердження конструкції транспортних засобів, їх частин та обладнання та Порядку ведення реєстру сертифікатів типу транспортних засобів та обладнання і виданих виробниками сертифікатів відповідності транспортних засобів або обладнання».

 

Повернутися назад
Top