Головна   >   Новини   >   HAVAL H9 успішно подолав гігантські СТУПЕНИ Біля річки Янцзи

Новини

HAVAL H9 успішно подолав гігантські СТУПЕНИ Біля річки Янцзи

05.06.2018

HAVAL H9 успішно подолав сходи на вершині біля річки Янцзи в м Чунцин.

19 травня 2018, десятки тисяч людей могли засвідчити незвичайна подія, а саме спираючись на свою потужність і силу, флагманська модель Haval H9, незалежного лідера марки SUV, піднявся вгору по сходах від нижньої площі до вершини сходів біля річки Янцзи, що знаходяться в м Чунцин .

Ці сходи є досить складною конструкцією, завдовжки 1450 метрів і шириною 30 метрів, більше 200 метрів різниці при вертикальному підйомі.

Для HAVAL H9 складність піднятися по цих сходах є викликом і одночасно прекрасним випробуванням для жорсткості кузова автомобіля, потужності, динамічної продуктивності, керованості і налаштування шасі. Незважаючи на те, що весь процес сповнений невизначеності і напруженості, чарівність автоспорту полягає в тому, щоб досліджувати невідому річ і кинути виклик неможливого. Як бренд SUV з геном Дакар, бренд HAVAL не відмовляється від складнощів, коли настають труднощі, навпаки, він сміливо йде вперед з героїчним духом.

В процесі цього завдання ми могли інтуїтивно спостерігати за дизайном HAVAL H9, як дійсно професійного позашляховика, з потужністю 2.0Т двигуна. З моменту запуску, HAVAL H9 був високо оцінений клієнтами, завдяки високій якості продукту, особливо за потужність, високу функціональність, розкіш і комфорт. Цей виклик на сходах показує відмінну продуктивність HAVAL H9 і далі підвищує його репутацію і зміцнює позицію H9 на ринку.

У гонитві за високою якістю, компанія Great Wall Motor завжди відображає дух мудрості, впевненості, інновацій, викликів і підтримує тверду віру. Вважаємо, що з цим викликом, образ професійного суворого позашляховика HAVAL H9-8AT, завоює все більшу популярну підтримку і змінить погляд людей на незалежний бренд HAVAL. У майбутньому компанія Great Wall Motor продовжувати удосконалювати продукти і надавати покупцям кращу якість.

 

Повернутися назад
Top