Головна   >   Новини   >   HAVAL F5 РУЛИТ В НОВУ ЕРУ!

Новини

HAVAL F5 РУЛИТ В НОВУ ЕРУ!

04.07.2018

HAVAL F5 – заслужив «Нову автомобільну нагороду як Найкращий (Китайський незалежний бренд)» серед представлених автомобілів на виставці Auto China 2018

HAVAL F5, Рулит в нову еру!

Міжнародна виставка автомобілів Auto China, одне з найбільших світових автомобільних подій, завжди є гаряче оспорюваним місцем для великих автомобільних брендів. «2018 Auto China Award» є значною подією за підтримки влади, а також грандіозним фіналом автомобільної виставки; тому дана нагорода для Нового HAVAL F5, є важливим втіленням сили бренду HAVAL.

«Керівний підхід до нової ери» – це тема Auto China 2018. Нова серія HAVAL F вперше з’являється перед нами, тісно пов’язана з розвитком і вимогами автомобільного ринку при переході в нову еру. З розвитком передових технологій і оновленням продукту ми прагнемо принести новий життєвий досвід для цільових клієнтів набагато більше, ніж основні функції подорожі.

Кожна нагорода – це наше копітка зусилля!

Новий HAVAL F5 є першим продуктом серії F, і він привернув таку увагу і нагороду за його першу появу не випадково. У Китаї, як і в світі, ринок позашляховиків розширюється. З підвищенням загального економічного споживання групи споживання сильно змінюються, і молоді люди переважають у цю епоху. Будучи лідером позашляховиків, HAVAL добре розбирається в зміні ринку і своєчасно запускає нову F-серію, що веде до тенденції споживання молодих людей.

У новій серії HAVAL F представлені авангардні, молоді, науково-технічні і міжмережеві з’єднання. Він оснащений тактичними, ергономічними, провідними, інтелектуальними і технологічними пристроями, завдяки чому молоді люди відчувають себе натхненно. Що стосується зовнішнього і внутрішнього дизайну, то в F-серії інтегровані більш модні елементи, формуючи спортивний і енергійний зовнішній вигляд; крім того, для серії F передбачені більш інтелектуальні автоматичні конфігурації для забезпечення безпеки.

Перша поява серії F в Auto China 2018 освіжає традиційне пізнання автомобілів HAVAL з аудиторією. Крім того, щоб йти в ногу з часом, HAVAL дотримується суворої і вимогливою концепції автовиробництва. Новий F5 розширює модельний ряд автомобілів HAVAL на ринку і стає відомим більш цільовим споживачам, що вказує на те, що «HAVAL» буде відігравати провідну роль в дослідженні більш широкого ринку позашляховиків.

Новий HAVAL F5, чекає вас!

HAVAL F5 не тільки отримує нагороду в Auto China, але також захоплює і дає надійні очікування з боку безлічі споживачів. Це саме та сила, котра стимулює бренд HAVAL. Ми очікуємо, що HAVAL продемонструє цю честь і впевненість в ексклюзивності з таким сучасним, зручним, безпечним і високотехнологічним продуктом.

 

Повернутися назад
Top