Головна   >   Новини   >   GWM набуває акції в H2 MOBILITY, Німецького оператора водневих заправних станцій.

Новини

GWM набуває акції в H2 MOBILITY, Німецького оператора водневих заправних станцій.

05.11.2018

24 жовтня GWM оголосила про підписання Меморандуму про взаєморозуміння (MOU) з компанією H2 MOBILITY Deutschland (далі по тексту «H2M») на 3-му Міжнародному конгресі транспортних засобів по водневим паливним елементам (FCVC 2018), який відбувся в лаятися, Цзянсу.

GWM став сьомим акціонером, крім Air Liquide, Daimler, Linde, OMV, Shell і Total, внісши додаткові інвестиції в H2M.

H2 MOBILITY прагне до створення загальнонаціональної інфраструктури водневих заправних станцій в Німеччині для підтримки розробки транспортних засобів на паливних елементах. На першому етапі свого плану до 2019 року H2M буде управляти 100 водневими заправними станціями вздовж автомагістралей з найвищим транспортним потоком між сімома німецькими метрополіями в районах Гамбург, Берлін, Рейн-Рур, Франкфурт, Нюрнберг, Штутгарт і Мюнхен. У найближчі кілька років він планує будівництво понад 300 заправних станцій, щоб відповідати зростаючому числу транспортних засобів на паливних елементах, тим самим створюючи найбільшу в світі мережу заправних станцій для водню в Німеччині.

GWM довгий час займався розробкою нових технологій в області транспортних засобів. У першій половині 2018 року GWM створила водневий технологічний центр, що володіє всебічної можливістю тестування та пробного виробництва основних компонентів FCV, а також інтеграції і тестування транспортних засобів. 31 серпня GWM успішно взяла під свій контроль Shanghai Fuel Cell Vehicle Powertrain Co. Ltd, придбавши 51 відсоток акцій, що дозволяє GWM розвивати і впроваджувати конкурентоспроможні за ціною паливні елементи для різних застосувань. В майбутньому, поза внутрішнього ринку, GWM також запустить моделі автомобілів на паливних елементах для міжнародного ринку. Співпраця з H2M – це всього лише практика для плану GWM, який GWM визначає, щоб інвестувати технологію заправки воднем для розвитку інфраструктури водневої заправної станції в Китаї і для реклами транспортних засобів на паливних елементах.

Частка в H2M змушує GWM бути в стані глибокого співробітництва і вчитися у ведучого німецького альянсу з водневої енергетичної інфраструктури PPP, тим самим накопичуючи досвід для розгортання мережі водневих заправних станцій в Китаї, що сприяє створенню конкурентоспроможної, надійної та безпечної мережі водневих заправних станцій в Китаї.

Про H2M: H2 MOBILITY Deutschland GmbH & Co. KG відповідає за прокладку фундаменту для транспортування водневої енергії в Німеччині. Він націлений на створення мережі до 400 водневих заправних станцій по всій країні, з перевагами швидкого і зручного гідрування, а також з великою відстанню для створення екологічно чистої (водневої енергії) електромобіля (EV). H2 MOBILITY бере на себе всі операції, включаючи планування мережі, будівництво майданчика і експлуатацію водозаправні станцій. Air Liquide, Daimler, Linde, OMV, Shell і Total приєдналися до H2 MOBILITY як акціонерів на основі цілей мінімізації ризику, обміну досвідом, прискорення національної та міжнародної стандартизації і більш ефективного використання капіталу. Крім того, такі компанії, як BMW, Honda, Hyundai, Toyota, Volkswagen і NOW GmbH (Національна організація по водневим технологіям і паливним елементам) виступають в якості консультаційних партнерів H2 MOBILITY. На додаток до захопленим власникам H2M фінансується головним чином через Федеральне міністерство транспорту і цифровий інфраструктури Німеччини (BMVI) і Європейську комісію. В даний час в Німеччині є понад 50 заправних станцій для водню, більшість з яких встановлені і експлуатуються H2M.

 

Повернутися назад
Top