Головна   >   Новини   >   GWM на чолі "технологічної революції"

Новини

GWM на чолі “технологічної революції”

15.06.2018

2018 є стратегічно важливим для компанії Great Wall Motors. Як тільки автомобільне підприємство, GWM головною метою в цьому році ставить для себе будувати технологічний бренд.

Дотримуючись принципу “Low-Key Life”, “High-profile Work”, GWM, почала самостійну розробку і виробництво силових агрегатів ще десять років тому. В даний час компанія GWM досягла значних успіхів у виробництві сучасних автомобільних технологій, особливо в області двигунів і трансмісії, де успішно завершена “технологічна революція».

А саме, власне розроблені і вже діючі – Двигун 1.5GDIT є технолічнім проривом, він увійшов в ТОП-10 двигунів вироблених в 2017 році і нагороджений номінації «Chinese Heart-2017», а 7-ми ступінчаста трансмісія 7 DCT (мокрого типу) увійшла в ТОП-10 кращих трансмісій в світі.

 3 квітня, GWM, з гаслом «Попереду технологічної революції» силових агрегатів, представив новий Haval H6, обладнаний новим силовим агрегатом, поєднує двигун 1.5GDIT + 7 DCT трансмісію.

Попереду технологічної революції – Прорив силового агрегату.

Один з головних інженерів компанії, що відповідає за технологічність продуктів, поділився технічними особливостями і історіями з двигуном HAVAL 1.5TGDIT (який вже має 92 патенти) і власно розробленою трансмісією 7DCT (мокрого типу), що повністю демонструє незалежну науково-дослідницьку діяльність GWM і міжнародний рівень технічних продуктів компанії. Перехід від силового агрегату GW4G15B + 6AT до GW4B15 + 7DCT це не просто модернізація потужності, а революція від EG платформи до нової платформи EB.

Подолання патентних бар’єрів і становлення ТОП Майстром в технології виробництва двигунів

Піковий крутний момент 285 Нм, який виробляється при 1400 об / хв, і максимальна потужність 124 кВт, безсумнівно, є показником одного з наймогутніших агрегатів у всьому світі. Така чудова продуктивність обумовлена ​​вищою технічною конфігурацією двигуна 1.5GDIT.

Більш того, сама технологія компанії GWM – одночасно і найважливіша – технологія CVVL (continuous variable valve lift), яка дозволила удосконалити систему зміни фаз газорозподілу. GWM дуже пишається цією технологією, яка робить GWM “Тузом” серед незалежних брендів. У всьому світі тільки BMW, Infiniti і Fiat освоїли подібну технологію двигуна, тоді як системи VVS в автомобілях Audi і i-VTEC в автомобілях Honda здатні лише регулювати систему.

При розробці, інженери завершили проектування всієї конструкції і справили відповідне випробувальне обладнання на основі механічного принципу клапанного підйому. Для забезпечення надійності в реальному часі, GWM розробила серію надзвичайно жорстких випробувань. Так під час одного випробування, рух відповідної частини агрегату повторювався більше 600 000 разів, що еквівалентно загальної кількості часу руху такої частини після того, як транспортний засіб проїхав 150000 км. В результаті, технологія CVVL не тільки зменшила витрату палива на 8,4%, але також збільшила максимальну потужність і максимальний крутний момент відповідно на 12,7% і 35,7%, що демонструє значні вільні можливості власного дослідницького центру компанії GWM.

У той же час, ефективна система згоряння може також забезпечити технічну підтримку для ще більшої продуктивності. Двигун 1.5GDIT спроектований і обладнаний воздуховодом з коефіцієнтом падіння тиску до 2,3 і системою центрального (безпосереднього) упорскування палива під високим тиском до 200 бар, що дозволяє генерувати турбулентну кінетичну енергію і швидке згоряння суміші, тим самим знижуючи загальний витрата палива до 6, 8 л / 100 км.

Крім того, з 92 патентами і незалежної інтелектуальною власністю, двигун 1.5GDIT також виграє від дизайну NVH, що перевищує показники основних брендів JV. Завдяки масляного насосу високого тиску EVO, деталей з високою міцністю, тонким і тихим ланцюгом і іншим розробкам, продуктивність NVH протягом всього пріскорючого процесу двигуна виявляється дуже вражаючою, особливо при стандартній (середньої) швидкості обертання (навантаженні).

Ця продуктивність не могла бути досягнута без лідера світових провідних лабораторії NVH, одна з яких розташована в дослідницькому центрі компанії GWM. Незалежна камера в структурі лабораторії, 1600 поглинаючих амортизаторів і технологія управління шумом на основі пластин, що належать компанії FAIST, можуть зменшити фоновий шум до 16 дБ, зі статичної частотою 40 Гц і ефективний радіусом звукового поля в 3 м, що забезпечує точність результату тесту.

Однак хороший дизайн, що не робить двигун популярним продуктом. Відповідна перевірена надійність також необхідна. Тому даний двигун 1.5GDIT пройшов тест на стенді, порівнянних десяткам тисяч годин і тест на надійність автомобіля на більш ніж мільйон кілометрів.

Висока продуктивність двигуна підтримується міжнародним провідним центром випробування потужностей компанії GWM. Даний Центр побудований з інвестицією близько 480 000 000 юанів. За допомогою 80 імпортних стендів, центр став національно визнаною першокласної лабораторією по двигунах, де проводиться комплексне випробування і аналіз таких аспектів, як дослідження системи згоряння, калібрування продуктивності, емісія, NVH дизайн і контрольні показники.

Перша серед китайських брендів, 7DCT трансмісія, масового, а найголовніше власного виробництва

Показник в більш ніж 95% ефективності, першої серійної 7DCT трансмісії є одним з найважливіших показників китайського бренду. Однією з причин є використання програми зменшення споживання енергії на рівні системи, включаючи використання таких деталей, як підшипники і ущільнювачі з низьким тертям. У той же час, для 7DCT використовуються масла з мінімальною в’язкістю, щоб зменшити опір до стінок і підвищити ефективність трансмісії і економію палива. Для підтримки максимальної ефективності трансмісії, необхідний активний і примусовий контроль над вентиляторами транспортного засобу, електронним водяним насосом і трансмісійним масляним насосом для забезпечення ефективного охолодження і підтримки робочої температури трансмісії в оптимізованому діапазоні від 70 ℃ до -90 ℃.

Для оптимізації продуктивності NVH автомобіля, продуктивний NVH дизайн для 7DCT трансмісії здійснюється на основі ідеї “дизайн для спокою і трансмісія для потужності”. На стадії науково-дослідної роботи інженери забезпечили оптимальну продуктивність NVH трансмісії за допомогою акустичної стимуляції, аналізу та оптимізації спектра дорожнього руху і випробувань TPA при різних режимах експлуатації і в системах на рівні транспортного засобу, пов’язаних з моделюванням впливу шумів / вібрацій.

Трансмісійне лабораторія, забезпечує підтримку коробки передач – 7DCT, є лабораторією першого класу. Центр випробувань трансмісії, з інвестиціями в 220 000 000 юанів, займає площу 2 100㎡. Він має 20 випробувальних стендів для збірки трансмісії і 15 випробувальних стендів для деталей. З цими можливостями, тести, що охоплюють випробування системи в цілому, трансмісію і силовий агрегат, можуть проводитися у відповідності з технічними характеристиками повного циклу.

Якщо двигун розглядається як серце, то трансмісія може розглядатися як артерія, і вона відповідає за передачу потужності, що генерується двигуном. Для забезпечення і перевірки надійності, створений тест на стенді для 7DCT трансмісії, що складається з більш 14000 днів, дорівнює приблизно 38 років. У той же час, за даною трансмісії було проведено випробування на відстань загальною протяжністю 7530000 кілометрів, що є еквівалентом пройденої 188 раз відстані довжини екватора. Автомобіль тестувався в районах з екстремальним середовищем, такими як плоскогір’я, високотемпературна зона, висока вологість, низькотемпературна зона, гірська місцевість і пустеля.

Для того, щоб прекрасно поєднати два джерела живлення, інженери провели випробування на відповідність для автомобілів, загальною протяжністю 1240000. км. Завдяки таким тривалим і суворим випробуванням, новий Haval H6 – характеризується кращою швидкістю, низьким споживанням палива, безпекою та якістю, і може дійсно визнаватися і оцінюватися споживачами.

Фабрики, що конкурують з брендом і ідеальними технологіями у виробництві

Заводи з сучасним обладнанням виготовляють двигуни з передовою технологією. Ділянка по силовим агрегатам в м Xushui є високопродуктивної виробничою базою для двигунів, яка нещодавно була створена компанією GWM. Він займає площу 67 000 м2. На першому етапі роботи охоплюють площа 40 м 000 м2. Вони були побудовані в березні 2011 року, серійне виробництво було запущено в грудні 2013 року. Річне виробництво складає 450 000. На другому етапі роботи охоплюють площу 27 000 м2. Вони були побудовані в листопаді 2015 року, а серійне виробництво запущено в жовтні 2016 року. Обсяги проектних рішень складають 280 000 Основним продуктом є двигун 1.5GDIT для таких моделей, як Haval H6.

На заводах в м Xushui, введене інтелектуальне, інформаційне, екологічно чисте і повністю автоматичне виробництво блоку циліндрів двигуна, головки циліндрів і колінчастого вала, досягається від макета до готового виробу. Все обладнання, яке використовується на фабриках – імпортується. Європейське обладнання для переробки таких марок, як GROB, COMAU, DMG і HELLER використовується з автоматичними верстатами і автоматичним роликом для завершення обробки на лінії, з тим щоб точність при виготовленні досягла пропорції як 1/70 діаметра волоса.

На заводах з виробництва трансмісії введені операційні стандарти експлуатації, що перевершують звичайні умови виробництва. Вони можуть конкурувати з фабриками автомобілів класу люкс. Відділення автоматичної трансмісії в Xushui – це високопродуктивна виробнича база трансмісії, недавно була створена GWM. Запланована площа заводів становить 145 000 м2, а планова річна продукція – 1000000 шт. Будівництво цих заводів ділиться на дві фази. Майстер-класи на першому етапі, що охоплюють площу понад 60000 м2. Вони були побудовані в листопаді 2015 року та введені в експлуатацію в березні 2017 року. Проектна річна продукція становить 500 000 шт. Продукт буде поєднуватися з продуктами GWM платформ P2, P3 і P4, що охоплюють більше 30 моделей автомобілів.

Відділ автоматичної трансмісії оснащений технологією сухого різання, що досить рідко зустрічається в Китаї. Верстати, виготовлені в Швейцарії і Німеччині, можуть не тільки точно розрізати заготовлену деталь, але також збирати і обробляти пил, таким чином робити внесок в захист навколишнього середовища з самого початку виробничого процесу. Технологія обробки хоббінга, поєднання традиційного методу хоббінга і методу формування, використовується у виробництві передач. Швидкість і точність виробництва при цьому буде дуже високою. Технологія ультразвукового очищення – дуже просунута технологія в Китаї. Крім того, використовуються також строгі стандарти випробувань. Наприклад, існують приміщення для тестування на чистоту з європейськими стандартами і приміщення для точного вимірювання параметрів помилок, таких як шорсткість поверхні і площину. Через ці технології обробки і процеси тестування, якість виготовлення деталей і компонентів може становити до 98%.

Кожен день, присвячуючи технологічних досліджень і прогресу

Безсумнівно, причина, чому GWM може досягти переваги на ринку і стати лідером як брендів, так і технологіях, – це завдяки своєму вимогу до незалежних досліджень і розробок, а також постійним технологічним досягненням. В майбутньому GWM буде продовжувати наполягати на незалежних дослідженнях і розробках, робити прогрес щодня і сприяти постійному інноваційному розвитку китайського бренду і технологій.

 

Повернутися назад
Top