Головна   >   Новини   >   GWM і BMW Group спільно досліджували проект СП "Guangshu Automobile"

Новини

GWM і BMW Group спільно досліджували проект СП “Guangshu Automobile”

24.10.2018

22 жовтня 2018р. в супроводі Даніеля Бутгера, старшого віце-президента BMW і технічного відділу Guangshu Automobile, Лю Сяньчжана, керівника департаменту планування виробництва і управління в GWM і COO від Guangshu Automobile, а також Ву Яньян, урядових і зовнішніх служб APAC Директор департаменту BMW, голова GWM Вей Цзяньцзюнь, разом з головою BMW Group Клаусом Фрелиха і старшим віце-президентом GWM і головою Guangshu Automobile Чжао Гоцян оглянули автомобільний проект GWM-BMW Guangshu в м.Чжанцзяганг, провінція Цзянсу.

В ході перевірки об’єкта, Вей Цзяньцзюнь заявив, що Чжанцзяган має пристань і порт для імпорту автомобілів з найбільшою пропускною спроможністю в окрузі за його очевидні переваги в регіоні і передові процеси транспортування, а також GWM має багаторічний практичний досвід спвпраці з місцевою владою в м. Чжанцзяган.

BMW Group – це відома міжнародна автомобільна компанія зі 100-річною історією, і GWM приділяє велику увагу проекту Guangshu Automobile JV з BMW Group, і зробить все можливе, щоб ввести всі ресурси, щоб створити більше цінностей для проекту і його партнерів, а також буде сприяти місцевому економічному розвитку Чжанцзяган.

Клаус Фроліх висловив, що проект Guangshu Automobile JV – дуже важливий проект для BMW, і це рішення компанії, яка приймає рішення і довгострокове зобов’язання відкрити новий етап для BMW Group для розширення ринку в Китаї. Китайський автомобільний ринок величезний і перспективний. BMW Group буде співпрацювати з GWM для автомобільного проекту Guangshu, щоб розробити нові моделі, представити нові технології і створити абсолютно нову еру “досліджень, розробок і виробництва в Китаї і доставки автомобілів на світовий ринок”.

Секретар міського комітету КПК Чжанцзяган Шен Гофанг зазначив, що GWM є гордістю національної автомобільної промисловості, і в той же час BMW Group є еталоном світової автомобільної промисловості. “Guangshu Automobile” створив новий приклад відкриття і співпраці для китайської автопромисловості і став потужним свідченням поглиблення всебічного стратегічного співробітництва між Китаєм і Німеччиною.

В даний час проект СП реалізується дуже швидко, була схвалена назва проекту і завершена загальна схема проекту фабрики.

 

Повернутися назад
Top