Головна   >   Новини   >   GWM и BMW Group підпісалі догоду про співпрацю

Новини

GWM и BMW Group підпісалі догоду про співпрацю

11.07.2018

  • За участю офіційних представників уряду Китаю і Німеччини, компанії GWM і BMW підписали Контракт про спільне підприємство.
  • Спільне підприємство (СП) називається Spotlight Automotive Ltd., кожен з учасників володіє по 50% акцій, а загальний обсяг інвестицій в розмірі 5,1 мільярда юанів (приблизно 780 млн. Доларів США).
  • Спільне підприємство засноване в провінції Цзянсу, стандартна виробнича потужність 160000 одиниць. Щорічний обсяг виробництва збільшиться в залежності від виробничого плану.
  • Спільне підприємство буде надавати продукти і послуги на світовому ринку.
  • Ця співпраця буде ефективно сприяти процесу глобалізації обох сторін.
  • Така співпраця в значній мірі буде сприяти плануванню та розвитку нової стратегії компанії Great Wall Motor з виробництва електромобілів.

[Пекін / Берлін 10 липня 2018] Прем’єр-міністр Лі Кекян і канцлер Німеччини Ангела Меркель провели п’ятий раунд консультацій китайсько-німецьких урядів в Берліні. Під свідченням чиновників уряду двох країн, China Great Wall Motor Co., Ltd. (Далі – GWM) і холдингова компанія BMW Holding B.V. (Далі – BMW) офіційно підписали договір про спільне підприємство.

Згідно з контрактом, GWM і BMW створили спільне підприємство, кожен з яких володіє по 50% акцій. Нова компанія називається Spotlight Automobile Co., Ltd. зі статутним капіталом у розмірі 1.7 млрд. юанів, зареєстрована в місті Чжанцзяган, провінція Цзянсу, загальна сума інвестицій в розмірі 5.1 млрд. юанів. Рада директорів компанії складається з шести членів. Голова правління призначається GWM, а віце-голова призначається компанією BMW. Директора призначаються на чотирирічний термін. Спільне підприємство запланувало міжнародний автомобільний завод зі стандартною річною виробничою потужністю 160 000 одиниць. Це перший в світі проект спільного виробництва BEV (Battery Electric Vehicle) електричних транспортних засобів BMW Group і плацдарм для глобалізації нових електромобілів для GWM.

Спільне лідерство для прискорення нової енергетичної стратегії

Співпраця GWM і BMW базується на багатосторонньому спілкуванні, взаємовигідному і комерційне співробітництво, відповідно до національних тенденціями в сфері промислової політики і відповідно до вимог суспільства по енергозберігаючих, екологічно чистих і ефективних нових електричних транспортних засобах. Спільне підприємство буде інтегрувати технології, ресурси і переваги обох акціонерів, для того щоб зосередити увагу на новому секторі електричних транспортних засобів і розробити нове покоління чистих електричних автомобілів для глобального ринку.

В якості однієї з десяти ключових областей розвитку країни в Китаї, “Енергозбереження та новий електричний автомобіль” має на меті сприяти створенню режиму подорожі з низьким вмістом вуглецю, енергозбереження та захисту навколишнього середовища. Співпраця між GWM і BMW ефективно реагує на оптимізацію і модернізацію нової енергетики в Китаї.

GWM має розробки в основних галузях, що стосуються нових електричних транспортних засобів, таких як двигун, електронний контролер і батарея харчування, лабораторія випробувань, лабораторія пробного виробництва по осередках, аналіз механізмів, PACK і BMS, випробувальна майстерня для батарей, центр тестування і центр аналізу . Крім того, нові науково-дослідні центри по енерготехнологій в Соннамсі, Кенджи-до, Південна Корея і Нижня Австрія, Австрія, побудовані компанією GWM, розробили передові технології з талановитими ресурсами світового класу і вітчизняними компаніями.

Сильний союз для просування глобалізації електричного транспорту

Співпраця між GWM і BMW є новим прикладом для відкритої співпраці в тому числі і для китайського автопрому, демонструючи оптимізацію і інтеграцію глобальних ресурсів. Це допомагає GWM і BMW спільно розширити міжнародний ринок, інтегруючи їх переваги.

Як всесвітньо відома виробнича компанія позашляховиків, GWM має глибоке бачення і стратегію для міжнародного ринку, глибоко вкорінилася на місцевому авторинку в Китаї. GWM вивела акції на світових фінансових біржах Гонконгу і внутрішніх китайських в 2003 і 2011 роках відповідно. До кінця 2017 року загальна вартість активів GWM досягла 110 547 000 000 юанів. На даний момент GWM володіє 4 марками, а саме: HAVAL, Great Wall, WEY і ORA, які досягли продажів більше мільйона автомобілів в 2016 та 2017 років роках. Завдяки багатому досвіду досліджень і розробки автомобілів, виробничим і експлуатаційних ресурсів, GWM є повноцінним виробником, як традиційних транспортних засобів так і нових електричних елементів і двигунів.

BMW є одним з всесвітньо відомих виробників автомобілів і мотоциклів, має історію виготовлення автомобілів протягом 100 років і володіє чотирма марками BMW, MINI, Rolls-Royce і BMW Motorrad, а також займається авто фінансуванням і високоякісним туристичним обслуговуванням.

Ця співпраця є потужним доповненням до глобальної стратегії BMW для нових електричних транспортних засобів і міжнародної стратегії GWM, і є безперечно міцним союзом великих компаній. В майбутньому поглиблене співробітництво між двома сторонами в побудові брендів, системи управління, виробництва і промисловості, технології досліджень і розробок, використання більш широкого ринку, прискорить процес глобалізації і нового розвитку енергетики.

 

Повернутися назад
Top