Головна   >   Новини   >   Безпека разом з HAVAL H2

Новини

Безпека разом з HAVAL H2

04.06.2018

Погляд на безпеку під іншим кутом зору, розмова про безпеку автомобіля після розбирання H2

Безпека завжди є незмінною і важливою темою в автомобільній промисловості. Безпека також є основним принципом, яким тривалий час дотримується HAVAL SUV. Минулого тижня тематика “Погляд справжньої якості в людині – 100 відсотків безпеки” реальна демонстраційна діяльність автомобіля HAVAL H2 була успішно проведена в студії трансляції розбирання автомобіля, розташованого в місті Чжуан, Пекін, і транслювалася прямо в Інтернеті онлайн. В якості гостей у заході взяли участь і залишили професійні коментарі – Чжан Цзіньхуань, директор лабораторії автомобільних краш-тестів Університету Цінхуа і Ян Цзе, керівник відділу легкового автомобільного інженерного суспільства Китаю.

Захист пішоходів

Далі, давайте подивимося, які частини конструкції кузова автомобіля сприяти захисту пішоходів у разі автомобільної аварії при зіткненні з пішоходом?!

У разі зіткнення, як правило, гомілку або колінний суглоб пішохода піддаються травмі від переднього бампера. Позашляховики з вищою рамою також можуть бути пошкоджені, а тіло людини може бути повернуто через удар, ймовірно, голова пішоходу зіткнеться з капотом або переднім лобовим склом. Як результат, оптимізована конструкція кузова автомобіля значно полегшить травми, нанесені пішоходу.

З малюнка можна побачити, що між поперечним і поздовжнім променем рами HAVAL H2 встановлений аварійний ящик. Дана система захисту дозволить пішоходу уникнути важких зіткнень з автомобілем. У разі зіткнення аварійний ящик буде деформованим, таким чином, ефективно поглинаючи енергію зіткнення в разі зіткнення з низькою швидкістю.

Що стосується деталей, то прихований склоочисник, прийнятий в HAVAL H2, також являє собою конструкцію з порівняно високими показниками безпеки, тим самим, показуючи здатність запобігти травмуванню пішохода в разі зіткнення.

Пасивна безпека

Для того, щоб кожна людина розглянув структуру кузова і процес розбирання / збірки автомобіля, HAVAL H2 майже повністю розбирається робочими, безпосередньо і чітко показані деталі, салон, внутрішня панель приладів, двигун і трансмісія.

Якщо говорити про інтуїтивний враження, то, чим товще панель кузова, чим сильніше структура інтер’єру, тим менше деформація буде виникати в разі аварії, і буде досягнуто набагато більше безпеки. Відповідно до вимог безпеки HAVAL H2 велика кількість сталі з високою жорсткістю досягає пропорції до 62%.

Міністр Янг Джі залишив коментарів про зовнішній вигляд даного транспортного засобу, корпус і загальну структуру: “В даний час вітчизняні автовиробники в основному використовують сталь з високою жорсткістю 590 #, тоді як для HAVAL H2 велику кількість такої стали була використана антикорозійними процедурами, такими як олово -покриття і воскові технології напилення, щоб досягти забезпечення розробленого терміну служби автомобіля ».

З точки зору конструкції каналу передачі потужності, HAVAL H2 має повний і безперервний канал передачі потужності передній, задній, нижній і бічний частин, що забезпечує надійність пасажирської кабіни в разі зіткнення і полегшення травми пасажира.

З огляду на безпеку аварій автомобіля Чжан Цзіньхуань, директор лабораторії автомобільних краш-тестів Університету Цінхуа, висловив свою точку зору: “Насправді, ми вважаємо, що« чим важче, тим краще », не підходить для автомобілів. Як ми знаємо, гнучкість також дуже важлива для автомобілів, таких як двері і арки кузова A і B. для HAVAL H2 сторонні деталі також посилюються за допомогою технології лазерного зварювання. “

  З точки зору захисту, для HAVAL H2 елементи жорсткості на панелі дверей були розроблені, щоб протистояти удару, який походить від бічних частин. В цілому, HAVAL H2 досяг рейтингів A-NCAP і C-NCAP, в значній мірі від загальної конструкції корпусу. Зокрема, високоякісний тест A-NCAP вимагає досить високих вимог до конфігурації автомобіля, конструкції кузова, передавального числа трансмісії і матеріалів корпусу.

Варто відзначити, що HAVAL H2 оснащений 6 подушками безпеки і повітряними завісами, що охоплюють передні і задні позиції пасажирів, обмеження сили ременями переднього напруги з попередньої натяжна стрілкою, обмеження сили 3-х кінцевим ременем безпеки, забезпечує безпеку пасажира в поєднанні з подушками безпеки.

Активна безпека

Автомобіль з функцією активної безпеки обов’язково забезпечить порівняно високу можливість запобігання аварій, особливо в разі надзвичайної ситуації. Отже, в щоденному використанні активна безпека виглядає більш важливою.

В арсеналі опцій HAVAL H2 має інтегровану систему 9.2ESP, включаючи ABS (антиблокувальна систему), EBD (електронний розподіл гальм), TCS (система контролю тяги), HBA (гідравлічні допоміжні гальма), HAC (система контролю при підйомі), HDC (система контролю при спусках) AVH (Автоматична парковка), RMI (Автоматичне перекидання) і ін.

Система ESP є надзвичайно важливою для безпечного руху HAVAL H2, для бічної стійкості, викликаного занесенням транспортного засобу, або мокрою і слизькою дорогою. Датчики можуть виявити бічні ковзання колеса, а система здатна управляти гальмівним зусиллям кожного колеса і потужності двигуна. Система негайно реагує і може забезпечити безпечний рух на мокрих і слизьких дорогах. Тим часом система TPMS (система контролю тиску в шинах) також підходить для реального моніторингу тиску та температури в шинах, а також своєчасно інформує в разі будь-яких аномалій, також підвищує безпеку руху.

 

Повернутися назад
Top