Головна   >   Новини   >   Auto Expo 2020: глобальна прем'єра H-концепту від HAVAL та індійський дебют концепт-кару Vision 2025

Новини

Auto Expo 2020: глобальна прем’єра H-концепту від HAVAL та індійський дебют концепт-кару Vision 2025

06.02.2020

5 лютого 2020 року в рамках виставки Auto Expo 2020 відбулась глобальна презентація Н-концепту від HAVAL та був оголошений індійський дебют концептуального автомобіля – Vision 2025. Відзначаючи тему переосмисленої інтелектуальної мобільності, на стенді GWM були представлені також інші моделі бренду:

  • HAVAL H9
  • HAVAL F7
  • HAVAL F7x
  • HAVAL F5

та бренду GWM EV: iQ & R1. Стенд GWM інтегрував функціональну експозицію літій-іонного акумулятора, інтелектуальний будинок HAVAL, інтелектуальний дисплей безпеки HAVAL та автономний електромобіль Great Wall.

На виставці відбувся глобальний дебют H-концепту електричного гібридного кросоверу від HAVAL.

Глобальна концептуальна модель була спроектована в молодіжному та спортивному стилі. HAVAL, як провідна марка позашляховиків, впевнено рухаючись вперед, прагне створити можливість спілкування з молодою аудиторією на більш глибокому рівні та зробити автомобіль частиною стилю життя споживачів.

Концепт-кар Vision 2025 втілює бачення HAVAL як потужного та розумного автомобіля на 2025 рік.

Автомобіль нового покоління або «NGV» – це не просто позашляховик. Дизайнери та інженери HAVAL постійно досліджують нові способи розвитку позашляховика за допомогою передової технології. Концепт-кар Vision втілює функцію розпізнавання облич, в нього є інформаційно-розважальна система 5G та такі новітні сервіси як автоматизована парковка та вдосконалені режими автономного водіння. Цей інтелектуальний автомобіль вміє думати, спілкуватися та піклуватися про процес керування.

За останнє десятиліття GWM інвестувала понад 1,5 мільярда доларів США в дослідження розвитку передових технологій, таких як нова енергія, інтелектуальне підключення до мережі та автономне водіння, а також побудувала ексклюзивні платформи та лінійки продуктів для автомобілів на нових джерелах енергії. Обсяг запланованих поетапних інвестицій GWM в Індію становить приблизно 1 мільярд доларів США, охоплюючи виробничий завод, дослідження транспортних засобів та розробки, виробництво енергетичних акумуляторів та електроприводів, виробництво транспортних засобів та комплектуючих.

Здійснивши дебют своїх брендів HAVAL та GWM EV на Auto Expo 2020 в Індії, GWM сподівається запропонувати індійським споживачам високотехнологічні преміальні продукти, а також підтримує бачення уряду країни створити екологічно чисте суспільство, засноване на поновлюваних джерелах енергії. Стенд GWM продемонстрував свою технологічну силу в галузі розумних, інтелектуальних та автономних транспортних засобів, які, як очікується, стануть головною атракцією на AutoExpo2020. Вони також представили концепцію інтелектуального будинку, що дозволяє управляти побутовою технікою через зв’язок із автомобілем під’єднаним до мережі, інтелектуальну безпеку позашляховиків HAVAL, продукти на нових джерелах енергії та багато інших інтерактивних заходів для залучення відвідувачів AutoExpo.

Гардіп Сінгх Брер, директор з продажів та маркетингу, сказав: “Індія – одна з найбільш швидко зростаючих світових економік, і ринок автомобілів є багатообіцяючим, що робить його бажаним місцем інвестування для більшості автомобільних компаній. На 15-ій виставці Auto Expo 2020 ми представляємо наш бренд – глобальний інтелектуальний SUV-експерт – HAVAL і плануємо охопити повний асортимент позашляховиків, які будуть найкращим вибором для нового покоління споживачів Індії».

Відповідно до цілей розвитку чистої Індії та “електрифікації транспортних засобів”, яку підтримує уряд Індії, GWM планує запустити бренд автомобілів на нових джерелах енергії – Great Wall EV. GWM також планує інвестувати в дослідження і розробку та виробництво батарей в Індії, щоб посилити та прискорити стратегію електрифікації Індії.

17 січня 2020 року Great Wall Motors та General Motors підписали угоду про придбання в Індії заводу Talegaon General Motors. Ця угода закладе важливий фундамент для входу Great Wall Motor в Індію. Процес придбання буде завершено у другій половині 2020 року. На цьому заводі Great Wall Motors реалізує виробництво моделей EV та SUV під маркою Great Wall.

Заснована в 1984 році, компанія GWM – найбільший виробник позашляховиків у Китаї. На даний час він володіє брендами HAVAL, Great Wall EV та Great Wall Pickup. Модельний ряд охоплює традиційні паливні, електричні, гібридні та інші моделі на нових джерелах енергії, і тепер GWM активно розвиває транспортні засоби з водневими паливними елементами. На даний час GWM має понад 70 холдингових філій по всьому світу, де працює майже 70 000 людей. Компанія має 10 науково-дослідних центрів у 7 країнах, включаючи Китай, Індію, США, Німеччину, Японію, Південну Корею та Австрію, а також 14 світових виробничих потужностей.

 

Повернутися назад
Top