Головна   >   Гарантія

Гарантія

Інформація в даному розділі носить ознайомлювальний характер. При наявності розбіжностей в умовах, описаних в сервісній книжці власника автомобіля і на цій сторінці, пріоритет віддається відомостям, зазначеним в сервісній книжці. ТОВ «Богдан-Індустрія» залишає за собою право внесення змін у гарантійну політику без попереднього повідомлення.

Гарантійне обслуговування покликане захистити від зайвих турбот власника автомобіля і виправдати його початкові вкладення.

ГАРАНТІЯ НА НОВИЙ АВТОМОБІЛЬ

ТОВ «Нова енергія України» гарантує відсутність в автомобілі дефектів матеріалу або виробничих дефектів у відповідності зі стандартами, встановленими для даних автомобілів, протягом 60 місяців або 100 000 км пробігу (залежно від того, що настане раніше).

Гарантійний термін обчислюється з дати передачі автомобіля першому власнику.

ГАРАНТІЯ НА ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ ТА АКСЕСУАРИ

ТОВ «Нова енергія України» гарантує дилерського центру, що всі продані й поставлені оригінальні запасні частини та аксесуари не матимуть дефектів матеріалу та виробничих дефектів на момент їх отримання дилерським центром. Запасні частини підпадають під гарантійні зобов’язання у разі виявлення оригінальних деталях дефектів матеріалів або виготовлення. Гарантія на запасні частини починається з моменту її передачі в ремонтну зону або при продажу запасний частини клієнту. Якщо деталь змінюється за гарантії на автомобіль або гарантії на запасну частину, то для нової деталі дійсні терміни гарантії на автомобіль або терміни гарантії на запасну частину, куплену спочатку. Таким чином, термін дії гарантії на нову деталь закінчується із закінченням діючої гарантії на автомобіль або гарантії на запасну частину. Всі нові оригінальні запасні частини та аксесуари, встановлені офіційними дилерами Haval ТОВ «Нова енергія України», забезпечуються гарантією тривалістю 12 місяців без обмеження пробігу з дня їх встановлення. Всі нові оригінальні запасні частини та аксесуари Haval, продані клієнтам без установки, забезпечуються гарантією тривалістю 12 місяців без обмеження пробігу з дня їх продажу.

Більш детальну інформацію щодо гарантійних зобов’язань і винятків з них можна отримати у кожного офіційного дилера Haval ТОВ «Богдан-Індустрія» в Україні. В тому числі:

про несправності і роботах, які не потрапляють під гарантійні зобов’язання виробника; про деталі, які піддаються природньому зносу і не підлягають заміні, в рамках гарантійних зобов’язань; про наслідки недотримання приписів виробника за зверненням, обслуговування і догляду за транспортним засобом, описані в керівництві з експлуатації.

Гарантійні зобов’язання, що надаються ТОВ «Нова енергія України», поширюються на кожен автомобіль, куплений у офіційного дилера Haval. Гарантійний термін обчислюється з моменту продажу автомобіля першому покупцеві. Протягом зазначеного нижче в кожному розділі строку або пробігу будь офіційними дилерами Haval ТОВ «Нова енергія України» зобов’язаний відремонтувати або замінити несправні частини автомобіля, які обумовлюються в даному розділі, якщо причиною їх несправності, за умови належного використання автомобіля, з’явилися заводські дефекти (використання неякісних матеріалів при виробництві автомобіля або порушення технології виробництва). Метод ремонту або заміни визначаються дилером. Деталі і вузли, замінені по гарантії, стають власністю заводу-виробника.

При встановленні гарантії у вигляді терміну гарантійний період обчислюється з дати передачі автомобіля першому власнику. Дата передачі автомобіля першому власнику зазначається в реєстраційній картці автомобіля, наведеної в даній сервісній книжці. При встановленні гарантії у вигляді пробігу, пробіг визначається за показаннями одометра в день подачі рекламації по якості.

Увага: експлуатація несправного автомобіля строго заборонена!

Гарантія поширюється на частини і компоненти кожного автомобіля, придбаного у офіційними дилерами Haval ТОВ «Нова енергія України», якщо виявлена несправність була викликана заводським дефектом (використання неякісних матеріалів при виробництві автомобіля або порушенням технології виробництва). Гарантійний період становить 5 років або 100 000 км пробігу в залежності від того, що настане раніше (крім гарантії на швидкозношувані деталі). Всі виявлені або виникли в результаті експлуатації автомобіля несправності, які підпадають під гарантію, будуть усунені офіційними дилерами Haval ТОВ «Нова енергія України».

Top