HAVAL H6 NEW

АКЦИЯ! Вигода до 30 000 грн при попередньому замовленні!

Переваги

  Новий HAVAL H6. Потужний драйв з L2

  Новий HAVAL H6. Потужний драйв з L2

  Продовжуючи династію легендарного автомобіля, який неодноразово ставав чемпіоном продажів в сегменті SUV (Ес-Ю-Ві) в Китаї, HAVAL H6 (Хевел Ейч 6) третього покоління відкриває нову еру інтелектуальних позашляховиків. Створений на новітній інтелектуальній платформі L.E.M.O.N. (Л.Е.М.О.Н.), новий HAVAL H6 демонструє технологічну силу бренду та перевершує очікування за рівнем безпеки, комфорту та інтелектуального водіння. Завдяки розумним генам новий HAVAL H6 забезпечує професійне виконання сміливих маневрів, трансформуючи екстремальні відчуття у впевнену свободу руху.

  Новий HAVAL H6. Потужний драйв з L2
  Безпека на рівні «шостого чуття»

  Безпека на рівні «шостого чуття»

  Оснащений інтелектуальними технологіями «передбачення» дорожніх ситуацій, HAVAL H6 третього покоління надає Вам абсолютне відчуття спокою та впевненості під час керування. Завдяки автономному водінню рівня L2 (Ель 2) HAVAL H6 реалізує такі технології, як автоматичне екстрене гальмування (AEB, Ей-І-Бі), функція інтелектуального ухилення, інтелектуальне управління в поворотах (IACC, Ай-Ей-Сі-Сі), інтелектуальний адаптивний круїз-контроль (АCC, Ей-Сі-Сі), а також система розпізнавання дорожніх знаків (TSR, Ті-Ес-А). Ці та інші інноваційні функції допомоги при водінні дозволяють виконувати безпечні маневри та значно підвищують рівень безпеки руху.

  Безпека на рівні «шостого чуття»
  тривимірного захисту 3DP

  тривимірного захисту 3DP

  Для забезпечення всебічного відчуття безпеки HAVAL H6 третього покоління застосовує абсолютно нову концепцію тривимірного захисту 3DP (Три Ді-Пі) від GWM (Грейт Вол Моторс), яка охоплює «захист пасажирів», «захист пішоходів» та «захист автомобіля». Завдяки посиленій конструкції кузова, яка на 71,61% складається з високоміцної сталі, та системі із 6 подушок безпеки HAVAL H6 забезпечує гідний фізичний захист пасажирам.

  тривимірного захисту 3DP
  Н6 – справжня зірка паркування

  Н6 – справжня зірка паркування

  Нові зірки яскраво сяють. НAVAL H6 третього покоління викликає сліпучий візуальний ефект не лише завдяки яскравому зовнішньому вигляду, а й блискучому вмінню здійснювати безпечні маневри під час паркування. Використовуючи зображення камери кругового огляду та систему датчиків для запобігання зіткнення, автоматична допоміжна система паркування виявляє навколишні перешкоди та лінії паркування для визначення відповідного місця для паркування та забезпечує автоматичне керування автомобілем. Все що залишається зробити Вам – це лише направити автомобіль у місце паркування за допомогою системи підказок на екрані мультимедійної системи.

  Н6 – справжня зірка паркування
  Інтелектуальна cистема допомоги водінню

  Інтелектуальна cистема допомоги водінню

  HAVAL H6 третього покоління визначає глобальну тенденцію інтелектуальних позашляховиків та втілює бачення безпечних інтелектуальних подорожей. Разом із інтелектуальною системою допомоги керування стає набагато безпечнішим, ніж коли-небудь. Допоміжна система при русі вперед, яка ідентифікує рухомі об’єкти попереду (автомобілі, пішоходів, велосипедистів) та запобігає фронтальному зіткненню (FCW, Еф-Сі-Дабл-Ю), а також допомога при русі на перехресті (AEB-Crossroad, Ей-І-Бі-Кросроад), яка виявляє зустрічний транспорт та запобігає зіткненню, вчасно попередять водія про небезпечну ситуацію та застосують екстрене гальмування в разі необхідності. Окрім цього, такі опції як система допомоги утримання в смузі руху (LKA, Ель-Кей-Ей), система попередження про виїзд зі смуги руху (LDW, Ель-Ді-Дабл-Ю), а також моніторинг сліпих зон дозволять Вам рухатись більш впевнено та вільно, зберігаючи безпечну траєкторію руху.

  Інтелектуальна cистема допомоги водінню
  Оновлені технології – покращена ефективність.

  Оновлені технології – покращена ефективність.

  Побудований на новітній платформі L.E.M.O.N., яка характеризується більш легкою вагою, HAVAL H6 забезпечує підвищену ефективність та покращене споживання палива. Оснащений 2.0-літровим турбованим бензиновим двигуном та 7-ступеневою трансмісією DCT (Ді-Сі-Ті) мокрого типу з подвійним зчепленням, новий НAVAL H6 генерує максимальну потужність 204 к.с. та максимальний крутний момент 320 Нм. При цьому максимальний діапазон крутного моменту нового автомобіля збільшено до 1400-4000 об/хв, що робить поїздку більш ефективною. У порівнянні з попередником, HAVAL H6 третього покоління має більш легку вагу, що дозволило підвищити економію палива на 14,5% та знизити витрату пального до 6,8 л / 100 км (в заміському циклі). Окрім цього, модель оснащена інтелектуальною системою «Старт-Стоп», яка також сприяє економії палива та зменшенню викидів СО2.

  Оновлені технології – покращена ефективність.
  Нова естетика, яка розкриває життєву силу

  Нова естетика, яка розкриває життєву силу

  HAVAL H6 третього покоління – справжній шедевр дизайнерської думки, який поєднує в собі унікальний код східної культури та футуристичний мінімалізм елегантного кокпіта. Втілюючи концепцію «Східного футуризму», відтепер дизайн HAVAL H6 змінює тон агресивності на відчуття вишуканої елегантності. Розкішна решітка радіатору майстерно виконана в стилі класичного китайського візерунку, який широко застосовувався в китайській старовинній архітектурі, символізуючи оберіг та щастя. Яскраві світлодіодні фари, які нагадують спалах полум’я, є вираженням енергії та життєвих сил. Задні світлодіодні ліхтарі стилізовані під лінію горизонту демонструють надію та безтурботність. Ефектний естетичний символізм, втілений в новому HAVAL H6, відкриває джерела життєвої сили, сповнюючи нас відчуттям захищеності та впевненості у кожному кроці.

  Нова естетика, яка розкриває життєву силу

Зовнішній вигляд

 • Вишукана решітка радіатору класичної китайської геометричної форми

  Вишукана решітка радіатору класичної китайської геометричної форми

 • Яскрава світлодіодна головна оптика від відомого бренду Osram

  Яскрава світлодіодна головна оптика від відомого бренду Osram

 • Виразна бічна лінія, яка додає скульптурності зовнішньому вигляду

  Виразна бічна лінія, яка додає скульптурності зовнішньому вигляду

 • «Захист пасажирів» - 6 подушок безпеки

  «Захист пасажирів» - 6 подушок безпеки

 • «Захист пішоходів» - система екстренного гальмування при небезпечному виявленні пішоходів (AEB-P, Ей-І-Бі-Пі )

  «Захист пішоходів» - система екстренного гальмування при небезпечному виявленні пішоходів (AEB-P, Ей-І-Бі-Пі )

 • «Захист транспортного засобу» - система контролю дистанції спереду (FCW, Еф-Сі-Дабл-Ю)

  «Захист транспортного засобу» - система контролю дистанції спереду (FCW, Еф-Сі-Дабл-Ю)

Інтер'єр

  Безпечна перспектива комфорту

  Безпечна перспектива комфорту

  Зустрічайте новий рівень комфорту, який піклується про Вашу безпеку. Зручний важіль перемикання передач, система обігріву сидінь, бездротова зарядка мобільного телефону, трьох-екранне поєднання 10,25-дюймової панелі приладів, проекційного дисплею (HUD, Ейч-Ю-Ді) та 12,3-дюймового центрального екрану мультимедійної системи, Bluetooth, а також функція голосового управління – HAVAL H6 третього покоління втілює передові технології комфорту, вдосконалюючи не тільки всебічне сприйняття, але й підвищуючи безпеку водіння на абсолютно новий рівень. З точки зору комфортного водіння технологічною родзинкою моделі є система допомоги при русі в заторі, яка значно допомагає зменшити напруження при повільному русі. Активуючи систему одним натисканням кнопки, Ви зможете керувати автомобілем безпечно без докладання зайвих зусиль, адже функції рульового управління, прискорення, гальмування та дотримання безпечної дистанції будуть контролюватися автомобілем автоматично.

  Безпечна перспектива комфорту
 • Інтелектуальний проекційний дисплей (HUD, Ейч-Ю-Ді) із кольоровою візуалізацією дозволяє легко зчитувати важливу інформацію під час водіння

  Інтелектуальний проекційний дисплей (HUD, Ейч-Ю-Ді) із кольоровою візуалізацією дозволяє легко зчитувати важливу інформацію під час водіння

 • Важіль перемикання передач з глянцевим покриттям додає сяючого візуального ефекту інтер’єру автомобіля

  Важіль перемикання передач з глянцевим покриттям додає сяючого візуального ефекту інтер’єру автомобіля

 • Цифрова панель приладів футуристичного дизайну створює естетичну насолоду та забезпечує необхідними даними

  Цифрова панель приладів футуристичного дизайну створює естетичну насолоду та забезпечує необхідними даними

 • Довга колісна база та оновлена передня підвіска Macpherson (Макферсон) для покращеної маневреності та більшої стабільності керування

  Довга колісна база та оновлена передня підвіска Macpherson (Макферсон) для покращеної маневреності та більшої стабільності керування

 • Модернізована трансмісія 7DCT (Ді-Сі-Ті) другого покоління забезпечує покращену ефективність перемикання передач

  Модернізована трансмісія 7DCT (Ді-Сі-Ті) другого покоління забезпечує покращену ефективність перемикання передач

 • Інтелектуальна система повного приводу 5-го покоління забезпечує автоматичне перемикання між переднім та повним приводом в залежності від дорожніх умов

  Інтелектуальна система повного приводу 5-го покоління забезпечує автоматичне перемикання між переднім та повним приводом в залежності від дорожніх умов

Параметри і конфігурація

 • Параметри

 • Конфігурація

Технічні характеристики 2WD 7 ст. DCT 4WD 7 ст. DCT
Робочий об’єм двигуна (см3) 1998
Максимальна потужність двигуна (к.с./кВт/об/хв) 204/150/6000~6300
Максимальний крутний момент двигуна (Нм/об/хв) 320/1500-4000
Тип двигуна 2.0 л бензиновий, з безпосереднім вприском та турбонадувом, з подвійною системою зміни фаз газорозподілу на впуск та випуск (VVT)
Тип привода Передній Передній постійний / задній підключається
Розміри (довжина х шинина х висота) (мм) 4653 х 1886 х 1724
Коробка передач Автоматична 7-ми ступенева DCT мокрого типу з подвійним зчепленням
Колісна база (мм) 2738
Кліренс (мм) 190
Тип кузову / Кількість місць/ Екологічний рівень Універсал / 5 / Евро 5+
Рівень екологічної норми євро 5+
Максимальна швидкість (км/г) 200 200
Розгін до 100 (км/г)    
Витрати палива  змішаний / місто / траса 7.4 / 9.3 / 6.3 8.3 / 10.2 /7.2
Об’єм паливного бака 60
Споряджена маса (кг) 1625-1665 1705-1734
Максимально допустима маса (кг) 2000 2075
Передня підвіска Незалежна MacPherson
Задня підвіска Двохважільна незалежна
Кут заїзду/виїзду (°) 20/22
Top