Головна   >   Про Haval   >   Стратегія HAVAL

Про Haval

Стратегія HAVAL

Компанія Great Wall Motor була заснована в 1976 році в м. Боадін, де до сьогодні знаходиться головний офіс компанії. Спочатку GWM займалася виробництвом мінівантажівок. Поступово підприємство виросло у холдинг із майже двох десятків компаній, частина з яких займалася збиранням автомобілів, а частина – виробництвом комплектуючих. В 1998 році компанія стає найбільшим виробником пікапів в Піднебесній, утримуючи цей титул до сьогоднішнього дня.

В 1996 році на виробництві Great Wall були застосовані японські технології, що сприяло повномасштабному охопленню споживачів Китаю і початку здійснення експортних поставок. Завдяки хорошим технічним характеристикам і високій якості виконання, автомобілі Great Wall почали здобувати відомість і впізнаваність у цілому світі. До цього компанія працювала виключно на внутрішній ринок. Перша поставка на експорт відбулася 12 жовтня 1997 року. З того часу автомобілі Great Wall продаються в багатьох країнах світу, включно із США і Західною Європою. Great Wall є найбільшою приватною автомобільною компанією Китаю.

Головним офісом GWM залишається конструкторсько-випробувальний центр в індустріальному парку Боадін. Центр, в якому працює понад 5000 висококваліфікованих працівників складається з відділу комп’ютерного моделювання, студії дизайну, випробувального полігону і дослідного виробництва. Great Wall створив унікальний для Китаю випробувальний трек, що дозволяє автомобілям розвивати швидкість понад 250 км/год. Побудова цього овалу коштувала компанії 300 мільйонів юанів. На території нового комплексу XUSHUI в Боадіні працює випробувальний полігон, створений за підтримки ведучого Іспанського бюро IDIADA, що містить штучну гірську дорогу, ділянки для динамічних замірів і ресурсних тестів, випробування гальмівних систем та електронних помічників, а також спеціальну ділянку для тестування шумності по нормах ISO.

Як для всіх сильних автовиробників світу у наш час, глобалізація виробництва має дуже великий вплив для  Great Wall Motors. Без цього добитися успіху у царині автомобілебудування сьогодні не можливо. Вибір компаній-партнерів є дуже відповідальним моментом і подальший успіх в основному буде залежати від правильності і злагодженій співпраці усіх партнерів. Тому, щоб забезпечити найвищу якість своєї продукції Great Wall закуповує виробниче обладнання у ведучих виробників. Судіть самі:

 • Автоматизовані штампувальні лінії постачає німецька компанія Kuka
 • Іспанська Fagor поставляє високоточні преси
 • Лінії роботизовано лазерної зварки – швейцарські Sovtec i ABB
 • Роботів для покраски виробляє японська компанія Yaskawa
 • Обладнання для тестування контролю якості – німецький Durr

Що стосується постачальників комплектуючих і обладнання для автомобілів, то тут також лише відомі імена. Партнерами Great Wall є:

 • Punch Powertrain (Бельгія) – виробник безступеневих трансмісій
 • Hyundai (Південна Корея) – постачає традиційні автоматичні трансмісії
 • Hell (Німеччина) – виробляє фари та бортову електроніку
 • Dassault Systèmes (Франція) – забезпечує Great Wall системами автоматизованого проектування
 • CATIA 3M (США) – елементи внутрішнього оздоблення та шумоізоляції
 • BOSCH (Німеччина) та AUTOLIVE (Швеція) – розробляють системи безпеки, виробництво блоків управління ECU та елементів паливної системи
 • Webasto – виробництво люків, панорамних дахів
 • Delphi – виробництво елементів паливної системи та блоків керування двигуном

Надійність автомобілів GW доведена часом. Безпечність і якість підтверджують численні випробування і краш-тести, зокрема в Австралії по методиці ANCAP. Підтвердженням успіху GW стало те, що компанія першою з китайських виробників сертифікувала свою продукцію в Європі та успішно реалізує її в країнах ЄС.

Крім того, важливе значення GWM займає спорт. Команда Great Wall Haval Team є активним і постійним учасником легендарного раллі-рейду  “Дакар” і є далеко не статистом цього жорсткого і захоплюючого дійства.

З березня 2013 року Haval стає самостійним брендом у сімействі GWM і наміром цього відділення є прагнення стати професійним SUV брендом світового рівня. Перший успіх відбувся вже на Пекінському міжнародному автосалоні Auto China 2014, де авторитетне видання The Wall Street Journal включило кросовер Haval H2 в п’ятірку кращих прем’єр автосалону на ряду з автомобілями відомих європейських брендів. 12 січня 2016 року перший науково-дослідний центр GWM офіційно розпочав свою діяльність в Японії, основним напрямком якого є дослідження в області безпеки, надійності та економії пального. Тут проводяться розробки нових матеріалів, інтелектуальних технологій і альтернативних джерел енергії для автомобілів.

У 2017 році головним дизайнером Haval стає культовий дизайнер П’єр Леклерк, що свого часу розробляв дизайни BMW X5, X6. Ним було розроблено кілька новинок, включаючи модель All New HAVAL H6, які вивели Haval у світові лідери сегменту SUV.
Так, модель All New HAVAL H6, за рейтингом світового консалтингового ресурсу focus2move.com –  входить до ТОП-10 найбільш продаваних позашляховиків у світі.

З 2018 року в компанії змінили головного дизайнера, і до роботи Філл Сіммонс, за проектом якого було розроблено модель HAVAL F7.  

Філ Сіммонс, як  директор  по  дизайну  і  віце-президенту компанії,    очолив  роботу  дизайн – студії в  Боадіні, де розміщена  штаб  квартира бренду,  а  також  студії  проектування  в  Шанхаї.

   Основним завданням нового керівника стало формування міжнародної  команди професіоналів і  створення  унікального  дизайну всіх продуктів HAVAL, який  дозволить укріпити позиції  бренду в сегменті SUV на  світовій  арені.

  Англієць Філ Сіммонс працює в сфері автомобільного дизайну 29 років. До співпраці з HAVAL він займав посаду  директора  по  дизайну екстер’єру Land Rover. Під його  керівництвом були  створені такі моделі, як Range Rover і Range Rover Sport 2018 року,  Range Rover Velar 2017 року,  Range Rover Evogue, Discovery і Discovery Sport 2016 року. Також Філ очолював дизайнерську  групу, яка створила інтер’єр і  екстер’єр більш ранніх моделей : Range Rover 2013 року і Range Rover Sport 2014 року. З 1999-го року по 2007 рік Філ Сіммонс  працював у різних підрозділах  Ford,  де  відповідав за дизайн таких автомобілів, як Ford Fiesta (6 покоління) 2009 року, Ford Fusion 2005 року,  Mercury Milan і Lincoln MKZ.  Ще раніше у Великій  Британії  дизайнер  працював  над  різноманітними  проектами, в  числі  яких екстер’єр Range Rover 2003 року та інтер’єр BMW Mini  2002 року.

Починаючи з 2016 року Haval продає більше 1 млн. автомобілів в рік. Якість та безпека задовольняє практично усі вимоги найвибагливіших покупців. Технічні центри концерну GWM вже працюють в Китаї, Японії, Німеччині, США, Індії та Південній Кореї. В 2018 році почав свою роботу технічний центр по розробці автомобілів, що працюють на альтернативних джерелах енергії, в Австрії. У цьому ж році Haval вперше увійшов в рейтинг найдорожчих світових брендів. В списку Global 500 Haval займає 249 позицію.

Лозонг компанії: “Ми удосконалюємося малими кроками, але кожен день”.

Top