Головна   >   Про Haval   >   Розробка і виробництво

Про Haval

Розробка і виробництво

ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР HAVAL

Технічний центр Haval розташований в місті Баодін, Китай. Він був спроектований відомою німецькою архітектурно-проектною компанією і введений в експлуатацію в 2015 році. На території площею 250 000 кв. метрів розташовані: дослідний центр, центр пробного виробництва, центр випробувань, центр розробки дизайну, центр обробки даних.

Сьогодні в Технічному центрі Haval працюють понад 10 тисяч співробітників, близько 1000 з них — це провідні вітчизняні та зарубіжні експерти. Дизайн будівлі Центру — це синтез мистецтва і технологій, який дозволяє створити комфортний та затишний простір для персоналу.

Factory Haval

Склад і структура кадрів, а також наявність передового обладнання дозволяють Центру самостійно розробляти нові моделі кросоверів і позашляховиків Haval. Тут виконується повний цикл робіт: планування, розробка дизайну, інженерне проектування, пробне виробництво, випробування нових автомобілів.

ВИРОБНИЧА БАЗА

Із залученням професійної команди, а також технологій світового рівня були побудовані заводи Haval. Їх відрізняє високий рівень автоматизації, сучасне обладнання, передові технології виробництва і серйозний підхід до перевірки якості готової продукції. Один із заводів знаходиться в місті Тяньцзіні, другий — в Сюйшуе. В цілому 1.8 млн автомобілів Haval щорічно сходить з конвеєрів цих двох виробничих майданчиків.

ЗАВОД HAVAL У ТЯНЬЦЗІНІ

Виробнича база в місті Тяньцзіні займає площу понад 3.4 мільйони кв. м. Підприємство почало свою роботу в серпні 2011 року. Річна виробнича потужність — 800 000 автомобілів. Сьогодні з конвеєра заводу сходить кросовер Haval H6.

Factory Haval

У виробничий комплекс входять штампувальний цех, зварювальний цех, цех фарбування та складальний цех. У кожному з них досягнуто високого рівня автоматизації. Роботи використовуються для точкового зварювання, перенесення і транспортування великих деталей, нанесення клею і виконання ряду інших завдань. Автоматизація дозволяє прискорити робочий процес, домогтися високої точності виробництва, знизити інтенсивність праці робітників.

Factory Haval

На кожному етапі виробництва автомобіль проходить сувору перевірку якості. На заводі Haval в Тяньцзіні побудований найбільший тестовий полігон в Китаї. Тут готові автомобілі випробовують на міцність, надійність і комфорт. Після тестування автомобілі надходять у продаж.

ЗАВОД HAVAL В СЮЙШУЕ

Завод почав свою роботу в 2014 році. Загальна площа підприємства становить 4.15 млн кв. м. Тут виготовляються кросовери Haval H2, Haval H6 Coupe, Haval H7, Haval H8 і рамний позашляховик Haval H9. Загальна виробнича потужність становить 1 млн автомобілів на рік.

Factory Haval

Полігон для випробувань

Factory Haval

Як і на заводі в Тяньцзіні, в Сюйшуе налагоджений повний цикл виробництва: штампування, зварювання, фарбування і складання. Також відзначається високий рівень автоматизації і сувора перевірка якості на кожному етапі виробництва. Саме тут розташований наймасштабніший в Китаї складальний цех — його площа становить 70 000 кв. м. Також він один з найсучасніших за рівнем оснащення.

На лінії тестування використовується передове обладнання німецької компанії DURR, де всі вузли автомобіля перевіряються на відповідність міжнародним стандартам. Обладнані дощова і вітрова камери, в яких імітуються різні види опадів і погодних явищ, а також проводяться випробування з зануренням автомобілів в воду та вібрацією. Після того, як автомобіль перевірили співробітники і роботи, він відправляється на тестовий полігон. На треку довжиною 2400 метрів представлено 10 різних типів дорожніх покриттів.

Factory Haval


Top